::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak pro kitler 4cmlik düşüş sağlıyor kutusunun üstünde de yazar oturma süresine bağlı tabi benm ilk yaylar 2ayda oturdu yeni aldıklarım daha oturmadı ve ilk ayı doldurduk ve şuan oldukça iyi düşmüş vaziyette ama daha düşücek foto istersen özelden bana ulaş
evet takıcak arkadas için tecrübelisinden bilgi olmuş yüksel.saolasın.ben de o civarlarda düşürceğini tahmin ediyordum..

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz renk standart cam silikonu, falçata düşündüm, sonra bir yerde saz teli veya misina okudum. Kalıntıları acaba hangi kimyasal ile boyaya zarar vermeden kaportadan temizleyebiilriz?
kalıntılar ile alakalı hiçbir fikrim yok ama her kimyasal aracın boyasından biraz götürür,eminim..:(

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, farklı bir forumda okuduğum şu çözüm mantıklı geldi...

Misina ile spoileri söktükten sonra kalıntıların falçata ile temizlenebilecek kısımlarını temizleyeceğim. Sonrasında aracı 1-2 saat güneşe bırakıp kalan silikonun yumuşamasını sağlayıp pasta ile temizleyeceğim. Sanırım denenmiş en sağlıklı yol bu olacak.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, farklı bir forumda okuduğum şu çözüm mantıklı geldi...

Misina ile spoileri söktükten sonra kalıntıların falçata ile temizlenebilecek kısımlarını temizleyeceğim. Sonrasında aracı 1-2 saat güneşe bırakıp kalan silikonun yumuşamasını sağlayıp pasta ile temizleyeceğim. Sanırım denenmiş en sağlıklı yol bu olacak.
:good::good::good:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o kadar kolay yumuşayıp erimez o silikon...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsasxi02.jpg

dscf0187n.jpg

n6585098463671189924.jpg

Canlanmak için cana can katanlar....;)