Corsa Easytironic ??

Rafael

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar 2004 model 1.4 Twinport Enjoy easytronic 80.000 km de değişensiz boyasız tertemiz bi araç denk geldi, araba almayı planlıyorum ama easytronic corsalar cok sorun cıkardıgı soylenıyor kafam karıstı aklımda ıse polo vardı bu temizlikte bi aracıda kaçırmamam gerektiğini söylüyorlar biraz bilgi verebilirmisiniz acaba sorunları ıyı yanları polomu yoksa corsa mı gibi konularda..P.tesi günü bakmata gideceğim arabaya ama hiç anlamam arabadan fiyat konusunda kardeşim anlaşmiş ama acil bi bilgi alabilirmiyim geniş caplı yol yakınken vaz gecme yada gönül rahatlığıyla alayım..

Simdiden tesekkurler saygılar..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2008 Astra var alalı 2 ay oldu,vites konusunda bende kararsızdım ve aynı durumdaydım bulduğun araba çok temizdi ve easytronickti bende gözümü kararttım ve aldım.Şuanda bir sıkıntı yok çok şükür.Bir kullanın hoşunuza giderse içinize sinerse alın arabayı :)

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2008 Astra var alalı 2 ay oldu,vites konusunda bende kararsızdım ve aynı durumdaydım bulduğun araba çok temizdi ve easytronickti bende gözümü kararttım ve aldım.Şuanda bir sıkıntı yok çok şükür.Bir kullanın hoşunuza giderse içinize sinerse alın arabayı :)

Corsa easytronikten uzak durun. Tanıdığım bütün herkes illalah etti. Beyin sıkıntı yapıyor. Ama astra easytronik kullanan birçok arkadaşım var, hiçbirinde sorun çıkmadı. Hatta iki corsa easy eskitip astra easy ye geçen bir arkadaşım iki corsasındada problem yaşadı ama astrada tık yok diyor....

kozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 yılında 83000 km de 2003 CORSA easytronic aldım. 30 bin km sorunsuz kullanıp sattım. internette yapılan yorumlar şikayet üstüne. memnuniyet üzerine yorum yapan pek yok. araba bu elbet bozulur. şimdi bulsam uygun fiyata bir-iki ustaya gösterip kesinlikle yine alırdım.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 easytronic corsa d şu an 60.000 kmde herhangibir sorun yaşamadım corsa c kasalarda var herhalde bu sorun

Rafael

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız ıcın tsk ederım arkadaslar. gozumu kapattım ve aldım p.tesıden berı bınıyorum gercekten cok rahat we kullanıslı ne kadar rahatta olsa ıcımde hep bı tedırgınlık olacak gbı gorunuyor cunkı hıc ıyı yorumlar almadım hem forum sıtelerınde olsun hem reel yasamda kullanmıs kısılerden. hayırlı olur ıns..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.Allah pişman etmesin :)