Corsa E Sağ Ön Far

etsc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, forundaki ilk mesajım.

Annemde Corsa E 1.2 essentia araç var, ufak bir sürtme sonucu sağ ön far camı kırıldı. Depo marka 700Tl, orjinal olarak da 1700-1800Tl gibi bir fiyatı var. İnternetteki ilanlarda çıkma olarak mevcut, 250Tl ye bile var ama satan kişi size yaramaz rent a car firmalarına veriyoruz dedi. Birkaç yere daha sordum, çıkma olarak ayakları sağlam bulamadım. Hepsi tamirli.

Bana uygun fiyata ayakları sağlam çizik vs. Olmayan çıkma orjinal temin edebilecek varsa çok sevinirim

etsc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hella marka 1050 ve 1200tl fiyat aldım bugün

Yetkili serviste parça yokmuş, türkiyede de yokmuş, siparişle istersem 1792tl dedi.

Başka bir parçacı GM olarak 1450TL fiyat verdi, parça onda da yokmuş. Büyük ihtimal hella takacağız.

Belki birisinin işine yarar diye yazayım dedim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Cikmacilarda mutlaka vardir. en fazla,biraz,cizikli olur onuda zimpara cila orjinali gibi yapiyolar

etsc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafer bey alakanız için teşekkürler. İlandaki beyefendiyle görüşmüştüm dün, ilk mesajımda yazdığım gibi, biniciyseniz size gitmez bizim ürünler dedi. Fotoğraf düzgün olabilir ama göndereceği far ayaklarında sıkıntı varmış.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Himm. Memeleket ankara ise sasmaza bakinsana bi bulamayacaginiz malzeme yoktur orda

etsc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekürler Ankara dışındayım şuanda 1 ay sonra halledebileceğim ancak. hella alacağız büyük ihtimalle. Çıkma temiz denk gelirse yine de bakabilirim.

etsc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1050TL ye sıfır hella marka alındı, teşekkürler.