Corsa E Landirenzo Tüp

MEPunisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Kimse landirenzo'yu önermiyor. Nedendir ki.
Bu arada Ankara'da landirenzo için önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece garantı verıyo dıye nerdeyse 2 katı para verılmez kı arac normal 1.4 turbo degıl bısey degıl bnm aracımda 1.4 hıc bı sorun olmaz gıt bence dısardan taktır artık cogu marka lpg ıle ılgılı sorun olursa garantı verıyor zaten bence gıt brc veya atıker taktır dısarda guzel bı ustada bak keyfıne landı ye o kadar para veresıye kadar gıder prıns taktırırım daha ıyı kı lpg ye o kadar para verılmez duz motor ıcın...

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Kimse landirenzo'yu önermiyor. Nedendir ki.
Bu arada Ankara'da landirenzo için önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Landirenzo hakkında fikrim yok ancak ben aracıma Zavoli Alisei/Bora OBD II Akıllı Sistem Kit taktırdım ve gayet memnunum.Montajını yapan usta yeter ki işine özensin.Tavsiye ederim.

Buhar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landi için fiyat çok geldi ben ilerde Prins taktırmayı düşünüyorum ,şimdilik benzin ağır gelmiyor ,hep araçlarım lpgliydi lpg sorunlarından da bıktım işin açıkcası ...

okii_00

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler corsa e araçlarımızda landirenzo 1,8 evo kitimiz ve yağlama sistemiyle birlikte motor garantili olarak montaj yapılabiliyor %50 net tasarruf sağlayabilirsiniz çekiş performans kaybı olmaz umarım faydalı olur sizin için
iyi günler diliyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat performans olarak atiker tektir diğer markaların enjektörünü aliyim diyosun sanki arabaya orjinal enjekyör alıyormuşsun gibi fiyatları var iyi bir usta atiker taktı mı sıkıntı olmuyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi