Corsa E 1.4 A/T Lpg Uyumu hk.

seckins33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Bi konu hakkında bilginize başvurmak istiyorum.Bende 2017 corsa e 1.4 otomatik araç aldım.Lpg taktırmak istiyorum fakat dün yetkili servisle görüştüm 1.4 otomatik araçlarda lpg sıkıntı çıkarıyor bi araçta denedik tekleme yaptı şu anda takmıyoruz dediler.Benimde bir başka yerde taktırmamı önermediler.Marka olarak BRC takmışlar ve dediğim gibi verim alamamışlar.
1.4 otomatik lpg'li aracı olan arkadaşlardan sorun yaşayıp yaşamadıkları hakkında yorum alabilirmiyim?

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
önceki aracıma (2016 corsa e 1.4 AT desing) landirenzo alt markası olan emmegas lpg kiti taktırdım. gayet uyumlu tamamen sorunsuz kullandım. sattığım kişi de halen kullanıyor.

temotogaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba o araca takılabilirliği için onun ruhsattaki motor numarasını söylerseniz size yardımcı olabilirim.

arykanda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 corsa enjoy otomatik aracim 3 binde 40 kurus yakıyor. Tup taktirma konusunda kararsiz kaldım. Opel yetkili serviso garanti bozulmadan 3800 liraya yağlamalı sıralı sistem landirenzo takiyoruz dedi, dışarıdan Atiker yada BRC taktirsam garanti bozulur mu ???

temotogaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınıza lpg sistemi sorunsuz montaj uygulanabilir servis landırenzo montajı yaptıracağınıza biz ondan çok daha kaliteli olan prins taktırmanızı öneririz 3200₺ dir,aracınızın trafiğe çıkış tarihi 6 ayı geçmediyse 2 yıl motor garantisini biz veriyoruz.

seckins33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınıza lpg sistemi sorunsuz montaj uygulanabilir servis landırenzo montajı yaptıracağınıza biz ondan çok daha kaliteli olan prins taktırmanızı öneririz 3200₺ dir,aracınızın trafiğe çıkış tarihi 6 ayı geçmediyse 2 yıl motor garantisini biz veriyoruz.

Bilgi için teşekkürler, iyi çalışmalar...

ebalbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg bence problem çıkartmaz bende a14xer otomatik corsa var. Lpg de önemli olan kitin kalitesi ve doğru ayar. Hızlı enjektör kullanan bir kit seömelisiniz.brc bu konuda iyidir. Ayar kısmı içşn yardımcı olabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 corsa enjoy otomatik aracim 3 binde 40 kurus yakıyor. Tup taktirma konusunda kararsiz kaldım. Opel yetkili serviso garanti bozulmadan 3800 liraya yağlamalı sıralı sistem landirenzo takiyoruz dedi, dışarıdan Atiker yada BRC taktirsam garanti bozulur mu ???

Aracınız 1.2 motorsa LPG yi tavsiye etmem performansı düşürüyor ciddi derecede. 3800 lira çok fazla LPG kiti için yağlamalı sistem masalına aldanmayın para tuzağı o.