corsa dizel 111.yıl serisimi?yoksa makyajlı yeni dizel enjoy mu?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün baktm bende ön kısım hariç hiç bi değişiklik yoktu bayide krem rengi vardı o rengide ilk defa gördüm forumda ilk yayınlanan resimlerdeki gibi aracın gogus kaplamasında değişiklikte yok bana hiç çekici gelmedi şahsen 1.3 cdti essentia 75 hp 34.600 enjoy 36500 color edition da 37600 dedi bayideki satış elemanı.

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar,baya fikir edindim..buraqh arkadaşım heryerde farklı fiyatlar veriyorler,benim aldığım fiyatlar istanbulda bir bayinin fiyatları..oturduğum yerdekiler ile en az 1500 TL oynuyor..kalkıp istanbula gidicem valla..bugün opele gidip yeni makyajlı corsayı iyice inceliyeceğim arkadaşlar..standart özelliklerinde renkli camlar yazıyor,bunun anlamı nedir?111.yıl serisinden ayrılan özellikleri bir öndeki şekil değişiklikleri, ikincisi iç konsolunun renk değişikliği ve üçüncü de arka karartılmış camlar yerine renkli camlar yazmış olmaları..başka da bi değişiklik göremedim ben..dizayn olarak hoşuma giderse makyajlı alıcam ama resimlerinden pek de beğenmedim,hiç corsa gibi gelmedi bana petekli ön panjur falan..o sebeple büyük ihtimal 111.yıl serisi alabilirim..hem 1500 TL cebimde hem siyah iç dizayn ve şık ve konfor..hala yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, detaylı tecrübesi yada bilgisi olan varsa yazsın lütfen..

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
111. almanı tavsiye ederim..makyajlı kasayı bayiye git bi incele istersen eminim vazgeçersin...
tabi yinede zevk meselesi...
aralarında ki fark hız sabitleyici yok,ön farları karartmamışlar,ön konsol gri,arka camlar siyah değil benim dikkat ettiklerim bunlardı...

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyici var arkadaşım,yol bilgisayarı ile aynı maddede belirtmişler,özelliklerini inceledim biraz önce..ama cidden tipi bana da sevimli gelmedi..başka bir araç gibi sanki..büyük ihtimal 111.yıl alıcam..teşekkürler

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sefa Bey, aynı konu için birkaç farklı başlık açmanıza gerek yoktur, lütfen kurallara dikket edelim

Konular birleştirilmiştir....

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni makyajlı kasa çok para fiyatları abartmış opel... yakında dibe çekerler....

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bayi aradı beni fiyatları biraz daha kırdılar..500 TL daha..hala çok kararsızım..1 adet gümüş 111.yıl kalmış ellerinde ne diyorsunuz 32,500 TL ye alınırmı?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefa bey ereğli tümarı aradınız mı???
0372 3180808 olması lazım orada satış sorumlusu tufan veya ahmet beyler var elinden geleni yapacklarınıı umuyorummm bir de oradan fiyat alın derim

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sefa hocam ben dayanamadım ereğli tümarı aradım ordan satış sorımlusu ahmet bey ile görüştüm ellerinde siyah yeni kasa enjoy varmış en son 34 e bırakıyorlarr

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali bey tavsiyenize uydum,aradım ama verdikleri fiyat heryerdeki ile aynı..35.500 diyorlar dizel enjoya modele..111.yıl da yokmuş ellerinde..makyajlı için ben 34.500 fiyat aldım en son..34 e kadar da düşecek gibiler..teşekkürler tavsiyeniz için..araba almak için pek uygun bi zaman değil sanırım, fiyatlar baya uçuk..