Corsa D yazılım yükseltme acil..!

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forum sponsorumuz da Ankara'da, Forumun Tüm Sunucu Altyapı masraflarını karşıladığını belirtmek isterim. Bannerı üstte. İşi de güzel ve Vmax ın Türkiye Temsilcisi, Disbritörü vs. Yoksa benimde çok samimi arkadaşım Ankara da bu işi yapıyor ama bu konuda Sponsor harici yönlendirmelere sıcak bakmıyoruz.

Soruya gelecek olursak, daha asla chipsiz kullanmam. Yaptırmamak hamallık.

beni yönlendirirseniz sevinirim...bende arabamoın performanslı olmasıını istiyorum

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ben eco yazılım attırırsam ne olacak ayıkamadım...performans artacak mı

Hayır..Daha az performanslı olacak ancak daha verimli bir araç olacak yakıt tasarrufu ve egzoz emisyonu açısından..Fakat performans istiyorsunuz anladığım kadarıyla..Aşağı yukarı 120 hp yi görürsünüz piyasa yazılımlarıyla..

gkylmzZz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır..Daha az performanslı olacak ancak daha verimli bir araç olacak yakıt tasarrufu ve egzoz emisyonu açısından..Fakat performans istiyorsunuz anladığım kadarıyla..Aşağı yukarı 120 hp yi görürsünüz piyasa yazılımlarıyla..

aynen ya..abi biri arkadan selektör attığında kaçmka istiyorum sağda araba oluo mesela uzayamıyorum...işte o kdar da istemiorum bi 95 hp belki iyi olur ama güvenemiyorum arabamı çok seviyorum zarar görsün istemiyorum ama belki 1 yıl sonra yaptıra bilirim 95 hp

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka kişilerin adlarını vermekte sıkıntı yoksa benim şahsen tanıdığım ve aracımı yaptırdığım kişiyide söyleyebilirm
hatta ayar öcensi-snrası dyno verisi yapıp aradaki güç farkınıda görebilirsiniz :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et