corsa d yay

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürtme yapar,konfor gider diyen arkadaşlarım sayesinde yay konusunu askıya aldım şuan için... çokta kararsızım

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ihsan jantlar yakışmış ama yüksek durmuş yay istiyor
ihsan bu arada seni de CoRsA TEAM e beklerim

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İhsan ---> Kardeşim jantların gayet hoş duruyo çok kollu da düşünebilirim... Teşekkür ederim..
o zaman genel olarak forumlardan edindiğim yorumları toplayıp özetlersek
corsa D için
17" jant alıcak olursam 3 yada 5 cm yayla alıcam o zaman... ayrıca jant.ında et.si 35 olacak.
doğru mudur ?

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet doğru kardeşim,,,
ama bu et değerini her jantcı anlamıyor,hatta kimisi et nedir bilmiyor bile,ben kendi jantımın et değerini öğrenmek için sordum jantcıya adam bana ala ala yeni mi çıkmış bu et değeri diye cevap verdi:)

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürtme yapar,konfor gider diyen arkadaşlarım sayesinde yay konusunu askıya aldım şuan için... çokta kararsızım
sürtme yapıyor dıyen arkdasların acaba aracında yay var mı ? bızım arabalar nıye surtmuyor anlamadım ben ve araca bınen arkadaslarım cok mu hafıf acaba :)

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 tane arkadaşım var,üçününde araçları corsa d yani benim kasadan ve 3 ündede yay var...tavsiye etmiyorlar illa takıcam diyorsan benim yayları vereyim diyorlar,,,kullanan memnun değil bide benim jantların et si kaç bilmiyorum ama çamurluğa çok yakın ucunda duruyor hemen