corsa d yardım !

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelıkle merhaba sızlere bırkac sorum olacak ;

1) ıkıncı el eibach 3.5 lık yay buldum ... yaylar grande puntodan cıkma arastırmalarıma gore sase ve motor tiplerı aynı oldugundan dolayı birbirlerine uyuyorlarmıs , hafta sonu yayları alıcam tanıdıgınız fıyattada uygun bı ustanız war mı ?

2) Yayları 16 inç orjinal jantla kullancam suan arka lastık ile tampon arasına 2.5 parmak giriyo yayları taktıgımda bu sıfırlanıp ve eşit bi düşüş saglanırmı ?

3) aracımda sis yok , sis farlarını taktırmak istiyorum nekadara ve nerden bulabılırım ... sisler ve farlar zenon olcak

4) Aracım siyah "bob" plakalı arkadasımızın yaptıgı gıbı ayna ve on ızgara kromunu carbon kaplatcam ... bununla bırlıkte far karartmada yapcam ama farların ıcını komple sıyah yapıyım yoksa 111 club serisi gıbı tabanımı siyah yapıyım ?

bu sorularımı yanıtlarsanız sevınırımm acil, bu ay içinde bu işlemleri bitirip ve en kısa zamanda fotoları paylaşmak ıstıyorum...

şimdiden tesekkurler .. . .;)

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
fazla acele etme yavaş yavaş olsun güzel olsun :)

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru soyluyosunda istek olunca insanda bılıyosun :) ilk basta yayları gırcem sonra dıerlerı arkadan gelcek hayırlısınla

oceanfoam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d

bencede acele etme arkadaşım yavaş yavaş yap hata yapma sayın daha az olur. hayırlısı olsun senin için tekrar.

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farları komple karart bob gıbı yap guzel olur . eıbach 3.5 yay zten aracınız 1 cm dusrcek hıcbısey anlamıycaksın taktıgın yay dan zten 16 jantla surtmesı ımkansız grande punto yayı olur sıs farı alıcaksın parcacıdan elektrıkcıye gıdıp taktırcan :)))

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-aynen kardeşim acele etme yavaş yavaş yap sonra keşke böle yapmasaydım deme...
-dediğim gibi punto nun yaylarının uyduğunu ilk kez senden duydum bi araştırayım bakalım antalyada çıkma yay bulabilecek miyim...
-bizim arkadaşta taktı 3.5 cm yay onu usta ayarlıyor ne kadar düşürmek istiyorsan istersen lastik hizasına getiriyor,nasıl yapıyor bunu o konuda hiç bilgim yok.
-biraz araştırdım sis farı buldum fiyatı uygun,ustaya taktırabilirsin,hatta servise bile taktırabilirsin...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-corsa-d-sis-fari-seti-2007-30499429/detay?
-xenon konusunda sakın çin malı takayım deme hem yolu aydınlatmaz,her karşıdan geleni kör edersin,hemde arıza ışığını yakar,yani paranı çöpe atarsın...200-250 arası kaliteli xenonlar var...
-far karartmayı bende düşünüyordum fakat ileride su alma,buğu yapma gibi sıkıntılar yaşanıyor,eğer illa yapıcam diyorsan bu işi çok iyi bilen bir ustayla görüş,,,yapmaya karar verirsen komple siyaha boyat 111 clupden farkı olsun derim...

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-aynen kardeşim acele etme yavaş yavaş yap sonra keşke böle yapmasaydım deme...
-dediğim gibi punto nun yaylarının uyduğunu ilk kez senden duydum bi araştırayım bakalım antalyada çıkma yay bulabilecek miyim...
-bizim arkadaşta taktı 3.5 cm yay onu usta ayarlıyor ne kadar düşürmek istiyorsan istersen lastik hizasına getiriyor,nasıl yapıyor bunu o konuda hiç bilgim yok.
-biraz araştırdım sis farı buldum fiyatı uygun,ustaya taktırabilirsin,hatta servise bile taktırabilirsin...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-corsa-d-sis-fari-seti-2007-30499429/detay?
-xenon konusunda sakın çin malı takayım deme hem yolu aydınlatmaz,her karşıdan geleni kör edersin,hemde arıza ışığını yakar,yani paranı çöpe atarsın...200-250 arası kaliteli xenonlar var...
-far karartmayı bende düşünüyordum fakat ileride su alma,buğu yapma gibi sıkıntılar yaşanıyor,eğer illa yapıcam diyorsan bu işi çok iyi bilen bir ustayla görüş,,,yapmaya karar verirsen komple siyaha boyat 111 clupden farkı olsun derim...
corsa ıle punto aynı aksama sahıp uyuyor zten orjınal kutuda ıkı araca uygundur dıye yazıyor . senın ustan ıstedıgı gıbı ayarlıyor dedıgı yayları ısıtıyor veya press yapıyor buda hıc tavsıye edılen bısey degıl olume kadar yol acabılıyor.

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yasin kardeşim dediğim gibi nasıl yaptığı konusunda hiç bilgim yok...
ama dediğin doğrudur başka türlü ayarlayamaz zaten ısıtma,kesme vb. dediğin gibi çok tehlikeli

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşalr pekı onercegınız uygun yollu usta varmıdır?

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farları komple karart bob gıbı yap guzel olur . eıbach 3.5 yay zten aracınız 1 cm dusrcek hıcbısey anlamıycaksın taktıgın yay dan zten 16 jantla surtmesı ımkansız grande punto yayı olur sıs farı alıcaksın parcacıdan elektrıkcıye gıdıp taktırcan :)))

3lugun yerıne 5lıkmı bulsam ben tam lastıgın tampon sevıyesınde olmasını ıstıyorum