corsa d yapım başladı

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim meraba corsa d metalik su mavisi aracıma bugün spoiler ve maşpiyel aldım ancak astar ve boyası yok bi fiyat araştırması yapmadan önce sizin yaptırdığınız fiyat aralığını bildiğinz fiyatı ve maksimum kaça olabilceğini öğrenmek istiyorum. malum öğrenciyiz 20 lira cepte kalsa iyidir :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Abilerim meraba corsa d metalik su mavisi aracıma bugün spoiler ve maşpiyel aldım ancak astar ve boyası yok bi fiyat araştırması yapmadan önce sizin yaptırdığınız fiyat aralığını bildiğinz fiyatı ve maksimum kaça olabilceğini öğrenmek istiyorum. malum öğrenciyiz 20 lira cepte kalsa iyidir :D

kardeşim ben 3 sene önce spoiler serviste 25 tlye boyattım herşey dahil sonrada montajını yaptılar

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım abi eğer öyle bi fiyat çekerlerse yine çok iyi olur çünkü onun doğrultusunda başka parçalarda sipariş verebilirim sağolasın :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
anladım abi eğer öyle bi fiyat çekerlerse yine çok iyi olur çünkü onun doğrultusunda başka parçalarda sipariş verebilirim sağolasın :)

bursada olsan bizim arkadaşa söylerdim 3 parçayıda boyatırdık öğrencilik zor para yok zaman çok heves var:)

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi ayağımızda bursada aslında akrabalardan ama onları oraya getirmek zor iş yinede sağolasın abi boyatmış kadar oldun :D heves var para yok aynen öyle :D

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D tamam zafer abi ilk arıycağım kişisin zaten sağolasın :D

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195 e spoiler+maşpiyel ürünler karbon ancak kalitesi yeterli görünüyo tabi takıp zaman geçtikçe anlıycaz tam olarak nasıl olduğunu