Corsa d ufak dokunuşlar ve muayene

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla tampon altında kalıyor gözükmez zaten plastik tampon pasta yapmaz

yanlış kelime kurmuşum lip değilde marşpiyel lip artka tampon ek geneli tabi sadece marşpiyel metale vidalanıcak sadece silikonla olurmu acaba bu iş

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece silikonla çok çabuk bırakır bence, bir de arka tampon ekinden bence uzak durun :)
Benim de aklımda yer etti yanlara ve bagaj üstüne ek yaptıracağım önde zaten süpürge var. Fibere bulaşıyoruz yine bakalım hayırlısı :)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece silikonla çok çabuk bırakır bence, bir de arka tampon ekinden bence uzak durun :)
Benim de aklımda yer etti yanlara ve bagaj üstüne ek yaptıracağım önde zaten süpürge var. Fibere bulaşıyoruz yine bakalım hayırlısı :)
Arka tampon ekinde sorun mu oluyor?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka tampon ekinde sorun mu oluyor?

Bana çok sorun çıkarmıştı çünkü arka tampon üzerine komple ekti diğer türlü alta yapılan ekler bence çok sırıtıyor araca çakma havası katıyor. 1.4 motor 4 kapı bi araca aşırı spor bir görüntü vermeye çalışmak bence saçma bir de fiber parça olarak çok kaliteli olmadığından ne kadar az o kadar iyi

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana çok sorun çıkarmıştı çünkü arka tampon üzerine komple ekti diğer türlü alta yapılan ekler bence çok sırıtıyor araca çakma havası katıyor. 1.4 motor 4 kapı bi araca aşırı spor bir görüntü vermeye çalışmak bence saçma bir de fiber parça olarak çok kaliteli olmadığından ne kadar az o kadar iyi
Bence aksine arka kismi keskinlestirerek daha hos bi goruntu katiyor :)

d31866f09617edc5a0dd4f015e3e09f1.jpg

uykucu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence aksine arka kismi keskinlestirerek daha hos bi goruntu katiyor :)

d31866f09617edc5a0dd4f015e3e09f1.jpg

Zevk meselesi galiba biraz, bagaj üstü güzel ancak arka bana göre değil, ek yerleri çok takılıyor gözüme. Hatta yanlar için bile aklımda soru işareti oluştu şuan :) Aracınız çok temiz duruyor kazasız belasız binin inşallah

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın şu anki durumu resimlerdeki gibi dün bi abimizle konuşurken muayenede sıkıntı olabileceğini söyledi sizlerinde fikrini almak isterim sizce muayenede problem çıkartırlarmı orjinal jant 16 idi bu 17 , camlar cokmu karartmışım birde far kaplama hafif kusurla atlatırım diye umuyorum muayeneyi :)
- yan tarafa riger marsbiyel taksam sadece sizce nasıl olur sebebi ön karlık bazen sürtüyor evo lip yada benzeri ile yolda bırakmak istemem..
- arka tampona ek sanırım sürtmez belki onada bişeyler uygularım

usta sen Tüvtürkten geçen şahinleri kartalları görmedin heralde ?

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevk meselesi galiba biraz, bagaj üstü güzel ancak arka bana göre değil, ek yerleri çok takılıyor gözüme. Hatta yanlar için bile aklımda soru işareti oluştu şuan :) Aracınız çok temiz duruyor kazasız belasız binin inşallah
Sizle konustuktan 10 dk sonra saga donerken yuksek kaldirimin sivri tarafina vurdum, gelen sese gore kesin kirildi dedim ama cizikle atlattik. Bu yan ekler de fiber mi peki?

180d81cc61c56e2622dd115caefda23b.jpg