corsa D radyo devamlı tarama yapıyor,sinir bozucu

senolguven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar,
2012 model corsa aracımda son 2 gündür bir frekanstaki radyoyu dinlerken atlama yapıyor,tarama yapmaya başlıyor,rds tuşlarıyla oynama yapıyorum ancak birşey olmuyor,bugun aracın kapısı kapandığında radyo atlama yaptı yine,biryerlerde temas sorunumu var acaba,bu tür olayı yaşayan ve çözen arkadaşlar varmıdır,aracın garantisi devam etmektedir.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
TP fonksiyonunu kapatırsan düzelir

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tp yı kapat duzelmez ıse servıse gıt ben sıfır bı corsa almıstım 2 defa teyp degıstı 2 defada tamır ettıler teyıbı sonra bende baska bı teyp taktım meger sokun antendenmıs cekmıyodu kanal karısıyodu felan tavan dosemesı sokulcek felan dedıler yaptrmadım cam anten almıstım o zaman antendede sıkıntı olabılr eger tp cozmez ıse olayı

senolguven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen tp olayına bakıyorum

senolguven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet Tp olayından kaynaklanıyormuş,teşekkür ederim,ancan radyoda cızırtı oluyor,tam net bir ses alamıyorum anten denmi olur acaba,nasıl hallederiz,yada nasıl kuvvetlendirebiliriz.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ıste o olay antenden 2 arac yan yana gelın aynı yerde aynı kanalı bırı daha net cekıyor senınkınde cızırtı var ıse garantın varken gıt servıse antenıne ve radyona baktır cekmedıgını denedıgını sole