Corsa D Performans Artırma!

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar Zaten amacım öyle extra bişi değil Aracın hantallığını kaldırmak ve yokuşlarda az da olsa çekişi güçlendirmek.Öncelikle hava filtresi ve egzos yapmayı düşünüyorum.Buji de olabilir bunun yanında.Ama chip konusunu tekrar bi gözden geçirmeliyim galiba

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Noluyo abi filmin sonunda bize de anlat bakalım

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucundan başlayınca gerisi gelir, sanıyorum onu kastetti Samet...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet filmin sonu belli :) film kopmazsa tabi ...

bu arada kutu içi performans filtresi yerine açık hava filtresi olsun derim ben... ayrıca kat. iptali yaptır.. çok rahatlatır motoru. ama bu ikisinin 1.4 motorda +hp katkısı 5-6 kadar olacaktır.. 3000 devir üstü ses farkını yaptıranlara sor :D:D:D ben bişey demeyeyim :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmin sonu ya yaparsın yaparsın bu ne yaa kesmedi dersin, yada hesaplarsın hesaplarsın bu kadar para harcıyorum bu kadarmı güç alıcam diyip arabadan sogursun yada satarsın;)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet filmin sonu belli :) film kopmazsa tabi ...

bu arada kutu içi performans filtresi yerine açık hava filtresi olsun derim ben... ayrıca kat. iptali yaptır.. çok rahatlatır motoru. ama bu ikisinin 1.4 motorda +hp katkısı 5-6 kadar olacaktır.. 3000 devir üstü ses farkını yaptıranlara sor :D:D:D ben bişey demeyeyim :)

araba çok yeni kat iptali gerekmez hemde arıza ışığı yakabilir.
açık filtre doğru konumlanmazsa performans kaybına neden olabbilir.

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O yüzden filtreyi kutu içi green düşünüyorum.Amacım ses falan değil zaten. Sebring son susturucu da alırsam bişiler değişir belki en azından ivmelenme değişsin

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MANTAR A GİT. BEN BU ARABAYI TURBO yapmak istiyorum de, zaten gazihan da dukkanı oraya taşımış. ondan sonra dereceli egzantrik alıcam, kasnağı değiştiricem, headers yaptırıcam, orta-son susturucları değiştiricem, kat iptali yapıcam ve ne son bomba NOS bağlıcam dersen sana yardımcı olurlar. ondan sonra diil GSi, TSi, Fsi, başlarsın kalkmaya motosikletlerle :D topu topu 10 bin liraya hepsini halledersin. allah kolaylık versin :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MANTAR A GİT. BEN BU ARABAYI TURBO yapmak istiyorum de, zaten gazihan da dukkanı oraya taşımış. ondan sonra dereceli egzantrik alıcam, kasnağı değiştiricem, headers yaptırıcam, orta-son susturucları değiştiricem, kat iptali yapıcam ve ne son bomba NOS bağlıcam dersen sana yardımcı olurlar. ondan sonra diil GSi, TSi, Fsi, başlarsın kalkmaya motosikletlerle :D topu topu 10 bin liraya hepsini halledersin. allah kolaylık versin :)

aman mantarda mantara getirmesinler dikkat:D