corsa d kumandalı direksiyon

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar 2007 corsa d aracımın direksiyonu kumandasız çıkma kumandalı direksiyon alıp taktırmak istiyorum olurmu acaba ayrıca kumandaları cd caları calıştırırmı

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimalle olur,ama çıkmasını bulmak biraz zor gibi.

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebaydan aldım yolda ama kumandaları calışırmı bilmiyorum

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyider benim bildigim onu teyp değil infotainment(ismini tam bilmiyorum) sistem denen birşeye baglı ve onunda araçta modulü var(bu modül direksiyon kumandası lastik basınçları cosmo donanımlarda yol pc kontrolü ve mikrofona sahip diye biliyorum) yani harici birşey genede servis ve beyinciyle konuşmak lazım ama söyledigim şeyi söylerlerse ki bana öle geliyor astarı yüzünü geçer ayrıca cd30mp3 çalara dönmeniz gerekebilir üzerindeki cd30 da bu kontol yerleri olmıyabilir

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyider benim bildigim onu teyp değil infotainment(ismini tam bilmiyorum) sistem denen birşeye baglı ve onunda araçta modulü var(bu modül direksiyon kumandası lastik basınçları cosmo donanımlarda yol pc kontrolü ve mikrofona sahip diye biliyorum) yani harici birşey genede servis ve beyinciyle konuşmak lazım ama söyledigim şeyi söylerlerse ki bana öle geliyor astarı yüzünü geçer ayrıca cd30mp3 çalara dönmeniz gerekebilir üzerindeki cd30 da bu kontol yerleri olmıyabilir
dediğin gibiyse ozaman zor iş süs olarak duracak demektir.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce direksiyon kumandasını cd çalara bağlama gibi başlıklar vardı.. atıyorum sony cd çalar takıp direksiyondaki kumandaları ona bağlıyolardı falan.. umarım aldığınıza değer.. benim en çok kullandığım tuş direksiyondaki radyo değiştirme tuşu diyebilirim:) sol orta parmak sürekli çalışıyo :) yani eğer olursa bence faydalı bi modifikasyon olur... forumu biraz araştırın bişeyler çıkar

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğin gibiyse ozaman zor iş süs olarak duracak demektir.
inş dediğim gibi çıkmaz uygularsınız ancak bu direksiyondan kontrol ve diğer extra şeyleri infotainment sistem denen şey kontrol ediyor ve bu araç beyninden ayrı bir modül diye biliyorum (daha önce essentia ya cosmo donanımlarda olan GID ekranı takmak isterken bu sistemle ilgili bilgi sahibi olmuştum)