corsa d kararan ayna far ve yağmur sensörü montajı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Alican sendeki aynadan di mi bu?
Çağatay kaça mal oldu aynanın gelişi?

abi ebayde bir tane tl ile 175 tlye gelen sıfır vardı onu kaçırdım sonra en ucuza bunu buldum 24 paund ayna 22 paund kargosu 1 günde istanbula geldi ertesi gün bursadan aldım yaklaşık ayna 190 tl sokete 10 tl verdim kablolarda sensürünkiyle beraber 9 tl ediyor ama 4 er metreden 7 kablo aldım pin için bozuk yoktu adam para almadı yani toplam 209 tlye harcamışım:)

Evet aynısı, yaydan sonra hala arayış içindesin sanırım :)

bende 3.5luk yay takayım diyorum ama markasına karar veremedim:)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ebayde bir tane tl ile 175 tlye gelen sıfır vardı onu kaçırdım sonra en ucuza bunu buldum 24 paund ayna 22 paund kargosu 1 günde istanbula geldi ertesi gün bursadan aldım yaklaşık ayna 190 tl sokete 10 tl verdim kablolarda sensürünkiyle beraber 9 tl ediyor ama 4 er metreden 7 kablo aldım pin için bozuk yoktu adam para almadı yani toplam 209 tlye harcamışım:)

3.5 h&r en doğru tercih :(
içimdeki yaradır benim...
Alican bilir...valla kardeşim vaktim olsa aynaların rengini değiştircme hatta iç konsolun rengini değiştircem.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Alican bilir...valla kardeşim vaktim olsa aynaların rengini değiştircme hatta iç konsolun rengini değiştircem.

H&R dan memnunum, geçenlerde fiyatlara baktım da benim aldığım zamana göre 2 katı olmuş.

Ne çektin be İlker :D İyi ki vazgeçirdim seni :)

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bcm ' i niye söktünüz? 2 sokete birer pin yerleştirmeyle olmuyor muydu ben mi yanlış gördüm bcm i söküp arkasına pin mi geçirdiniz? bize video yollarsanız nasıl çalışıyor merak ettik:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

benimde aklımda h&r var ön ve arkaya kule gergisi takıp arkya birde whitline viraj demiri almayı düşünüyorum fakat ilk önce benim yay sökme aletini garajdan yürüten haini bulmam gerek:)

Alican abi bak aynadaki gri kabloyu aydınlatmadaki gri kabloya bağla kapılar açılınca aynın maviliği gidiyor kapayınca yine eski haline dönüyor

Bcm ' i niye söktünüz? 2 sokete birer pin yerleştirmeyle olmuyor muydu ben mi yanlış gördüm bcm i söküp arkasına pin mi geçirdiniz? bize video yollarsanız nasıl çalışıyor merak ettik:)

sigorta kutusunu sökmeen soketi sökebilirsiniz fakat takmanız mümkün gözükmüyor yani ben beceremeim ayrıca soketin içinde pin yok opsiyonda oradaki pin yerinde pin var bende orjinal olsun diye oraya pin taktım yoksa aynadan alıyorlar genelde :) video çektim aslında fakat bizim evin önünde çektim motosikletler falan gözüküyor motosiklet hırsızlarının şenlik zamanıyken videoyu koyamadım o yüzden başka bir yere gidip tekrardan çekmeyi düşünüyorum:)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağatay bildiğim kadarıyla bizim arabalara kule gergisi yok temin ettiğin bir yer var mı?