CORsa D junjan

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende kullanıyorum takılmadan önce tüm yan sanayi angel farları güzelcene iyi biryere silikonlatıyosun (farın etrafını)sonra problem cıkarmıyo
led olayını gelincede patlıyo demişsiniz 2 yıldır kullanıyorum bende hiç problem cıkarmadı problem cıkarsada led 5 tl alım takarsın takılmasıda kolay herkesin yapabileceği bir işlem.......

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım zaten su almaz farlar okdar dandik değil silikon olayı sadece buhar yapmaması için azcok tuningle uraşam herkez bilir yansani angel far takanlar takmadan silikon cekilmesi gerektiğini boşuboşuna orjinal farlarını actırma angel yapacam diye bir ton para harcarsın onları köşeye koy dursun ilerde lazım olur far al silikonlat güzelce tak sonrada ben bu şekilde yaptım memnunum

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben normal farlara angel yapma derdinde degilim zaten sadece mercek için,cünkü siyah tabanlılarda mercekler gercek performansı saglamıyormus ondada mercek degiştirdimmi fiyat cok uc noktalara cıkıyor eger ille sartsa mercek orjinal fara takarım o zman diye düşünüyorum bende

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kullanıyorum patlarsa sadece üstteki patlar ama oda yılda belki 1 defa ben çok memnunum

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok net gözükmüyor aama farların angel mi?

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak saolasın görüş belirttigin için we yigit sende merceklerden memnunsun sanırım

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası biraz ışığı emiyor fakat berbat denmez yani yinede görüntüsü ve görüşü iyi aracı çok değiştiriyor