corsa D jant ne alsam napsammm

axichild

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar corsa D jant lastik takım yapacağım ama napsam bilemiyorum..17 inç büyük gelir diyorlar.bikaç yere baktım izmitte pek istedigim sey yok 4 bijon olunca çok alternatif de olmadı orjinal bişey bulamadım...yakısab,lecek bi jant biliyo musunuz?s,yah pek yakıştıramadım beyaz corsaya ama..:sorry:

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta corsa c ye 17 yakısır asıl suda var sakın o jantları taktırma ıgrenc otesı yanı basıt degmez verılen paraya sen musaıt olunca bana bı pm at ozelden tel numaranı ben yenı jant taktırdım ızmırde bı yer var adamda acayıp guzel jantlar mevcut ayrıcada sana telını verrım oranın bak benım araca aldıgım jantta bu orda.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=58193

Bekapa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta corsa c ye 17 yakısır asıl suda var sakın o jantları taktırma ıgrenc otesı yanı basıt degmez verılen paraya sen musaıt olunca bana bı pm at ozelden tel numaranı ben yenı jant taktırdım ızmırde bı yer var adamda acayıp guzel jantlar mevcut ayrıcada sana telını verrım oranın bak benım araca aldıgım jantta bu orda.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=58193

Pardon ama iğrenç dediğiniz jantlar o.z. racingler mi? :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon ama iğrenç dediğiniz jantlar o.z. racingler mi? :D

onlara ıgrenc dersem çarpılırım yahu:) arkdsın buldugu araca ornek gostrdıgı jantlar ıcın dedım ben onları:) haksızmıyım ama...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kaç inç alırsan al orjinal janttan vazgeçme

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de hiçbirini beğenmedim, biraz tuzlu olacak ama tavsiyem Astra H GTC ve COrsa OPC lerde kullanılan orjinal yıldız jantlar yönünde olacaktır. Boyut olarak da 17'' derim