Corsa D Hoparlör ve Amfi

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Corsa D aracımda Müzik kalitesini standart teybimi değiştirmeden biraz olsun iyileştirebilmek istiyorum. Bu işlemi yaparken de Bagaja herhangi bir şey koymak istemiyorum.

İlk sorum Ön koltuk altlarına iki tane küçük sub konabilirmi?

İkinci sorum bagajda ki (sol kapaklı kısımdaki) boşluğa sığabilecek küçüklükte amfi varsa buraya amfi tıkıştırmak istiyorum, bu mümkünmüdür?

Üçüncü sorum Tüm bunlar için model ve fiyat önerisi alabilirmiyim?

Dördüncü sorum ise bunlar aracımın garantisini bozarmı?

Herkese teşekkürler.

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde bagajimda iki aydir subwoofer ve anfi var daha taktirmak nasip olmadi bagaj ihtiyaci olmassa subwoofer almani oneririm 30 cm falan diger turlu kapilara mid takimi alip birde anfi baglandimi ses kalitesi tatmin eder

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
öncelikle müzik kalitesini standart ana üniteyi kullanarak ve sadece amfi hoparlör eklemeleriyle geliştiremezsin.sesin kaynağı iyi bir sinyal üreten ana ünitedir.

ön koltuk altları sub koymak için yeterli alana sahip değiller.bunun yerine arka koltuk arkasına derinliği 10 cm den az pionnerin aktif sub ları var.ancak maliyeti 700-800 tl civarında.

soldak kapaklı kısıma uyacak amfi bulunur.ölçüleri tam alarak araştırmak lazım.ancak oraya montaj konusu sıkıntılı olabilir.

model ve fiyat konusu tam bir deniz.senin bütçeyi belirlemen ve o bütçeye uygun parçalar aramak daha mantıklı olacaktır.

evet bu işlemler aracının garantisini bozar.çünkü extra güç harcayan parçaları elektrik sisteminden beslemen gerekecek.ancak garantiyi kullanacak bir durum oluşursa bu parçaları söküp orjinalleri takarak eski haline dönüştürebilirsin.