Corsa D Direksiyon Sorunu

gKy39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aracı iş yerinden alıp servise götürdüler servisten gelen arkadaşlar dağılan ön teker bilyelerini garanti kapsamında değiştirmek için. Aracı teslim almaya gittiğimde bilyeleri değiştirdiklerini ama arabada nedenini bilmedikleri direksiyon sorunu oluştuğunu ilettiler. Direksiyon sağa normalinden çok daha kolay dönerken sola normalinden çok daha zor dönüyor. Direksiyon sisteminde değişim yapılması gerektiğini genel merkeze yazdıklarını da söylediler. Direksiyonu sağlamdı teker bilyeleri değişti direksiyon bozuldu serviste. Aracı kullanabileceğimi de söylediler araç şu an bende. Ne yapacağımı bilemiyorum nedir nasıldır hiçbir fikrim yok ilgili arkadaş ve büyüklerden fikir ve yorum bekliyorum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun , opel'e (servislerine) hoşgeldiniz , umarım ''-kullanıcı hatası'' demezler...
ve bu sizin için acı bir tecrube olmaz...

gKy39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin ilginci ben kullanırken olmadı ki... Servise girdiğinde sağlamdı direksiyon.

ömerbağcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke işlemlerini hallettirip öyle alsaydınız. servisle olan ilişkiniz ne durumda bilmiyorum ama diğer arkadaşların dediği gibi 'kullanıcı hatası' deme ihtimalini ortadan kaldırmış olurdunuz.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerinizde olsaydım arabayi o şekilde almazdim. Ağzıma geleni sayar gerekirse almanya mail atıp rezaleti soylerdim. Geçmiş olsun umarım iyi sonuçlanır

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracında garantiden direksiyonu işlemden geçmişti(çevirirken sürtünme yapıyordu) ve çok şükür 4 senedir sorun yok. Sanırım D kasada kronikleşti.

gKy39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çamura yatma olacağını zannetmiyorum. Ben daha çok böyle bir arızanın servisteyken nasıl oluştuğunu ve arızanın nasıl giderilebileceğini düşünüyorum. İlla direksiyon modülünün değişmesi mi gerekiyor? Çok da pahalı bir parça sanırım.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise çok sık gitmememize rağmen başımıza buna benzer bir olay geldi , bizi garanti bitim suresine kadar bekletip , kendi yaptıkları hatayı bize kitlediler, bir kişi bile yüzümüze bakmadı. Umarım size böyle şeyler olmaz.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çamura yatma olacağını zannetmiyorum. Ben daha çok böyle bir arızanın servisteyken nasıl oluştuğunu ve arızanın nasıl giderilebileceğini düşünüyorum. İlla direksiyon modülünün değişmesi mi gerekiyor? Çok da pahalı bir parça sanırım.

Gökay bey süreç sonucunu bizimle paylasirmisinx

gKy39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Henüz bir gelişme yok sabrımın sınırlarını zorlayıp aramıyorum servisi. Bakalım sonuç ne olacak?