corsa d de LPGde sibob eritme olayını bilen var mı

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar twinprt motorlarda sibobları magnezyum karısımı oldugu için lpg de 70 binden sora eritme yapıyor diyolar ... ikinci el corsa d 1.2 almayı dusunuyodum tüplü anca bunu duyunca tereddüt ettim var mı bilgisi olan???

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar twinprt motorlarda sibobları magnezyum karısımı oldugu için lpg de 70 binden sora eritme yapıyor diyolar ... ikinci el corsa d 1.2 almayı dusunuyodum tüplü anca bunu duyunca tereddüt ettim var mı bilgisi olan???

Sizin alacagınız arabada boyle bısey olmuyor , cunku sızın alacagınız 2011 aşagısı yanı Euro4 motor ;)
Bu Sibop erıtme , yamultma meselesı opelde Euro5 motorlar ıcın gecerlıdır ;) ...

apache_81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki emin misnz az daha vazgecip tekrar dizele geciyodum cunku baktıgm tüplü araçlar ortalama 70 binlerde alıp da tekrar bi tom sıbopa masraf yapmak istemıyorum

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylentiler subapların eridiği yönünde,daha önce konu açılmıstı,o konudada dendiği gibi böyle bi söylneti var fakat subaplarım eridi diye cıkan kimse yok :D hangi motorlarda oluyo bilgim yok ;) Bence cok takmayın :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a ile başlayan motorlarda var söylenti. sizin baktığınız modeller z ile başlıyor sorun yok...