***corsa d club ***

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bole bisi istiyom :)
Yeni-Opel-Astra-GTC-10.jpg

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla garantili ve guvenli bir yazılım dusunebilirm tabi ama fiyatta cok ucuk olursa yani olmaz acaba hic ugrasmayıp bi opcmi alsak:)

Corsa OPC alalım biz en iyisi çünkü böyle giderse yakında bir OPC parası harcamış olucağım 1.2 Esseantia'ya :) Şimdi OPC aynalara taktım kafayı servisten fiyat aldım biraz pahalı geldi ama düşünmüyor değilim iki çatal opc aynası 1250 Tl işçilik hariç :)

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gönül isterki olsun ama muhtemelen 3 sene sonra araç değiştirme zamanı geldiğinde kasa güncelliğini korur yada yenilenir ve hala aynı güzellikte olursa 1.4 turbo astra alırım... 2. el alırsam ise 1.16 iyidir. :)

İlker, Opel olucak benim ki kesin ama OPC istiyorum bu sefer kesinlikle :) Gerçi benzin olmuş 4.96 küsür OPC'yle nasıl baş etcez onu düşünüyorum bir tek. Geçen İkinci el oto satan bir sitede 45000TL ye 2009 Corsa OPC vardı 30.000 km'de hala daha düşünüyorum :) gerçi model düşecek benzin 2 katına katlayacak ama bakalım kısmet almışken sıfırını istiyor insan :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker, Opel olucak benim ki kesin ama OPC istiyorum bu sefer kesinlikle :) Gerçi benzin olmuş 4.96 küsür OPC'yle nasıl baş etcez onu düşünüyorum bir tek. Geçen İkinci el oto satan bir sitede 45000TL ye 2009 Corsa OPC vardı 30.000 km'de hala daha düşünüyorum :) gerçi model düşecek benzin 2 katına katlayacak ama bakalım kısmet almışken sıfırını istiyor insan :)
valla abi ben opc almam tek kapı artık ileride çocuk falan zr olr anca body kıt air ride yeter

leventaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi sorum olacak.
Ben enjoy 1,3 cdti active var..arka sis farlarının biri yanmıyordu..bugün aldığım bayinin servisine gittim..Bu sarf malzemesi olduğu için garanti kapsamı dışında dedi..
Sonra bayideki satış temsilcisi ile konuştum ve benimle beraber servise geldi..Bu seferde bunlarda sis farı bir tane olur diğeri yanmaz zaten dedi.
Ama orada bi ampul var..o niye var dedim...görüntü bozulmasın diye kondu o oraya dediler.

Sizlerin arabada da sis farı tekmi yanıyor?

çakırcalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arka sis farları sol tarafda ve tek olur çünkü yandığında arka park lambalarindan ayırt edilsin diye..

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi sorum olacak.
Ben enjoy 1,3 cdti active var..arka sis farlarının biri yanmıyordu..bugün aldığım bayinin servisine gittim..Bu sarf malzemesi olduğu için garanti kapsamı dışında dedi..
Sonra bayideki satış temsilcisi ile konuştum ve benimle beraber servise geldi..Bu seferde bunlarda sis farı bir tane olur diğeri yanmaz zaten dedi.
Ama orada bi ampul var..o niye var dedim...görüntü bozulmasın diye kondu o oraya dediler.

Sizlerin arabada da sis farı tekmi yanıyor?

Merhaba arkada tek sis farı yanıyor bende de ama zaten aşağı yukarı bütün arabalarda da arka sis farları tek yanıyor :) ampule gelince evet var ama fonksiyonu yok gorunum amaçlı olma ihtimali yüksek.

Son düzenleme: