Corsa D ciler yay konusunda yardımm

oytn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yay almayı düşünüyorum mevcut olan 16. jantlar yerine 15 taktım. 3.5luk mu 5 lik mi işimi görür? hangi markayı alayım bir de bazen arabaya 4 kişi binmek gerekiyor sürtme vurma vs. yapar mı bilgi verebilirseniz çok sevinirm. araç. 1.4 benzinli bu arada

Son düzenleme:

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın orjinal jantları varsa 16 da olsa 15 de olsa sürtme yapması imkansız ben coiloverla 8 cme yakın bastım orjinal 16 jantlarla arada bir önler sürtüyodu oda bozuk yolda yay olarak 3.5 cm h&r al corsacıların memnun kaldığı bi yaydır.

oytn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15leri takınca camurlukla teker arasındaki mesafe çok acıldı ondan yay almaya karar verdim. biraz araştırdım kimse kötü yorum yapmamış bu fk yaylar nasıldır ?

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15leri takınca camurlukla teker arasındaki mesafe çok acıldı ondan yay almaya karar verdim. biraz araştırdım kimse kötü yorum yapmamış bu fk yaylar nasıldır ?

sert bi yay olduğunu söyleyenler var birde yerli üretimleri varmış daha doğrusu replikaları yaygınlaşmış.fiyatı zten 200 lira h&r ve eibachlar 430 liralarda

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 3,5 eibach yay var. Konfor olarak çok farkettiğini söyleyemem. Aşırı bir yol tutuş yok ama iyileşme olduğu bariz. Bendeki 1.2 benzinli motor için olan yaydan ancak aracım 1.3 dizel motor olduğu için motor kısmı daha ağır. Bu sebepten önler normale göre biraz daha basık. Açıkçası ben olsam daha fazlasını almam. Ankarada bazen öyle bozuk yollar oluoki karter koruma bam güm vuruyo. alışveriş merkezlerinin kapalı otoparklarına falan girerken eğer yokuş dik gelip bir anda düzleşiyorsa lipler sürtüyo falan. Hele arabada 3-4 kişi varsa iyice sıklaşıyor bu durum. Yani abartmaya gerek yok bence 3,5 luk yeter. 5 lik alıp amortisörleri patlatmaktansa oraya sürter mi buraya vururmu diye düşünmektense 3,5 luk alıp keyfine bakmanı tavsiye ederim

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ege bi resim rica etsem yandan 3.5 luk eibachlar corsalar için hiç iyi düşrmüyor deniliyorda?

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://imageshack.us/g/542/75805226.jpg/
Fotoları çektim koydum geceden ;) Linke tıklayınca 3 farklı fotonun çıkıyor olması lazım çıkmazsa söyleyin düzeltirim bide çok net gelmezse söyliyim arkada da önde de lastiğin en üst kısmıyla çamurluğun başlangıç noktası arasında 1,5 cm kadar var

Son düzenleme:

fb_erol_1317

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler için teşekkürler arka güzel düşmüş ama ön arkaya göre yöksek gibi biraz resimler yanıltıyorda olabilir