corsa d çekım

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen keşke bende 143 tl fark verip de 16 inç alsamıydım diye düşünmüyor değilim. bayii yakıtı tüketimini arttıracağından bahsedince vazgeçtim. ama aracın çok temiz maşallah....

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
185*15 jantlarım benim orjinalden.
2010 corsa ecoflex var bende de.. 205*40*17 jant lastik almayı düşünüyodum acaba 16 ya mı indirsem ?? :/
3.5 yay almayı düşünüyorum bide..sürtme yapmasını istemiyorum

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buarada karbon folyoların çok hoş olmuş.. aklıma yattı bende yaptırabilirim..
nerde ne kadar yaptırdın sen ??
angel far almadan Mtec marka 6000k xenon almaya karar verdim..cezası var falan diyolar ama..çokta ilgilenmiyorum işin o kısmıyla :)) senin düşündüğün bi marka var mı ?
1 numara cam filmi,app plaka,egsoz ( ses çıkarmayanından ) var şuan..aynalarla ön panjuru karbon yapınca bide xenonu takınca sanırım çok daha tatlı olacaktır..
Bende fotoğraflarımı yüklicem yakında...
Aracın hayırlı olsun hoş olmuş ;)

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 yıldır kullanıyorum 8000k mtec xenon...ne arıza ışığını yaktı nede başka sorun çıkardı çok memnunum...xenonlar yasak ama gece gündüz xenonlarım açık geziyorum hala bir polis durdurmadı...çok şanslıyım galiba:D

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buarada karbon folyoların çok hoş olmuş.. aklıma yattı bende yaptırabilirim..
nerde ne kadar yaptırdın sen ??
angel far almadan Mtec marka 6000k xenon almaya karar verdim..cezası var falan diyolar ama..çokta ilgilenmiyorum işin o kısmıyla :)) senin düşündüğün bi marka var mı ?
1 numara cam filmi,app plaka,egsoz ( ses çıkarmayanından ) var şuan..aynalarla ön panjuru karbon yapınca bide xenonu takınca sanırım çok daha tatlı olacaktır..
Bende fotoğraflarımı yüklicem yakında...
Aracın hayırlı olsun hoş olmuş ;)
carbon kaplamayı ist. avcılarda yaptırdım yaklasık 60 tl gıbı malıyetı war. . . ceza fılan yok eskı aracımda 10,000 lıkle dolaştım ıkı sene hıcbısı olmadı.... mtec pahalıdır cın ısı zenon da taktırabılırsın bı sorun olmuyo ... sanada sımdıden hayırlı olsun

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
185*15 jantlarım benim orjinalden.
2010 corsa ecoflex var bende de.. 205*40*17 jant lastik almayı düşünüyodum acaba 16 ya mı indirsem ?? :/
3.5 yay almayı düşünüyorum bide..sürtme yapmasını istemiyorum
17 lerde arabaya 5 kısı bınersen surtme yapabılır cunku suan bende 195*55* var .... 205 oldugunda sorun yasabılırsın

ihsan_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon kaplamayı ist. avcılarda yaptırdım yaklasık 60 tl gıbı malıyetı war. . . ceza fılan yok eskı aracımda 10,000 lıkle dolaştım ıkı sene hıcbısı olmadı.... mtec pahalıdır cın ısı zenon da taktırabılırsın bı sorun olmuyo ... sanada sımdıden hayırlı olsun
hocam çinler çok dandik oluyor,karşıdan geleni kör edersin valla:) yollu adam gibi aydınlatsa neyse dicem oda olmuyor...
artı olarak çin işi xenonlar arıza ışığını yakıyor benden söylemesi,en başta yakmaz belki ama 1 ay geçmeden yakıcaktır...50-100 TL fazla olsun adam gibi olsun derim

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah bilader teşekkür ederim konuya olan ilginize...Benim için önemli bi konu çünkü..
2 kurus fazla olsun kaliteli olsun 1 defa yaptırayım diyenlerdenim ben..
aynalarla ön panjuru dediğim gibi yapıcam...
6000k yada 8000 k mtec xenon yapıcam
askerden döndükten sonra da artık 195*55*16 yaparım heralde...
Kazasız belasız sürüşler diliyorum ;)

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah bilader teşekkür ederim konuya olan ilginize...Benim için önemli bi konu çünkü..
2 kurus fazla olsun kaliteli olsun 1 defa yaptırayım diyenlerdenim ben..
aynalarla ön panjuru dediğim gibi yapıcam...
6000k yada 8000 k mtec xenon yapıcam
askerden döndükten sonra da artık 195*55*16 yaparım heralde...
Kazasız belasız sürüşler diliyorum ;)

hepımıze kazasız belasız surusler

SertJole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç güzel... hayırlısıyla kazasız belasız bin iyigunlerde.. aynı renk aynı kasa araca biniyoruz sislerinide taktırırsın en kısa zamanda :) ama tabıkı xenon olsun ...
senın siyah daha bi parlak duruyo kıskandım :)