corsa d arkacam orjinalmi yan sanayimi??

burcaycorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2007 model corsa aracım var arka cam rezistansları bozuk olduğundan dolayı inanılmaz rahatsızım, cam filmi olduğundan dolayı tamir edilemiyeceği söylendi.Yani anlıcağınız tek seçeneğim cam değiştirmek orjinal ile yan sanayi arasında kaldım, kaskodan yaptıracağım için fiyatın bir önemi yok ama servis 2 gün falan sürer dedi doraglassa gittim geldiğin gün takarız yollarız dediler, arabam benim elim ayağım buyüzden ne kadar kısa olursa o kadar iyi diyip yan sanayi yaptırayım diyorum ama yinede bir sizlerin fikrini alayım dedim,cvplar için şimdiden çok teşekkürler.ha birde orjinalde olsa yan sanayide olsa cam filmi taktırıcam.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yan sanayi cam parlama yapar .orjinali pilkington olması lazım

burcaycorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki cam filmi bu parlamaya engel olmazmı? Bide cam filmi haddi gibi bişeyden bahsedildi serviste yokorjinal camda daha ince ama yan sanayide kalın oluyomuş falan filan adam ben cam filmi taktırırım yine deyince bir anlamı yok o zaman orjinal yaptırmanın dedi.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2007 model corsa aracım var arka cam rezistansları bozuk olduğundan dolayı inanılmaz rahatsızım, cam filmi olduğundan dolayı tamir edilemiyeceği söylendi.Yani anlıcağınız tek seçeneğim cam değiştirmek orjinal ile yan sanayi arasında kaldım, kaskodan yaptıracağım için fiyatın bir önemi yok ama servis 2 gün falan sürer dedi doraglassa gittim geldiğin gün takarız yollarız dediler, arabam benim elim ayağım buyüzden ne kadar kısa olursa o kadar iyi diyip yan sanayi yaptırayım diyorum ama yinede bir sizlerin fikrini alayım dedim,cvplar için şimdiden çok teşekkürler.ha birde orjinalde olsa yan sanayide olsa cam filmi taktırıcam.

2007 corsalarda arka cam rezistanın bozulma olayı kronik ben garanti varken orjinal camla ücretsiz değiştirmiştim yetkili serviste seninki ne zaman bozuldu

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film taktırmayla alakası olabilir mi acaba? Ne kadar arıza duysam "kronik" deniyor. Korkutmayın insanı.

filmle alakası yok o dönem benim arka cam rezistanın biri patlamıştı bende forumlardan araştırdım diğer corsalarda da olduğunu gördüm yetkili servise gittiğimde hiç itiraz etmeden arka camı orjinaliyle değiştirdiler eğer kronik bir sorun olmasaydı kesinlikle değiştirmezlerdi

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
bazı yan sanayi ürünler orjinalden de kaliteli olabiliyor bence ona bakmak lazım kalitesi iyi olduktan sonra orjinal olmuş başka olmuş önemli değil

burcaycorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya benimkide 1bucuk yıl önce falan bozuldu bornovadaki EGEMe götürdüm bana cam filmi taktırdığımdan dolayı bozulduğu söylendi,halbuki cam filminide servis alırken taktı yani söyledim ettim ama yok en sonunda küfredip çıktıp bidada gitmedim EGEMe zaten kapandı o şerefsizlerde aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyo.Gerçi izmirdeki bütün servisler aynı alayı ilgisiz her gittiğimde acaip sinir oluyorum.

Ben yine gidip yan sanayi man sanayi götüreyim taktırayım aynı gün hallolsun geçsin hemde servisle muhatap olmamış olurum:D
cevaplar için hakkaten teşekkürler herkese.Servisten daha çok aydınlanıyorum burada:D

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doraglass kötü bir cam değil rahatlıkla taktırabilirsin