Corsa D arka sol dingil sorunu

emree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakin bir zamanda corsa cdti aracima solkapidan arka tampona kadar arac carpti. Yaklasik 40 km hizla. Kapi çamurluk falan iceri goctu. Ayni zaman lastikte 1 2 cm kadar iceri yamuldu ve giderken muthis derecede sag cekme var. Servis dingil burcu kirilmis, Setiyle beraber degismesi lazim dedi. Pek guvenmedim acikcasi cunku direksiyonu duz tutunca arac saga gidiyor. Hafif sol yapinca duz gidiyor. On takimda bisey yok acaba baska bir sorun olabilirmi. Lutfen yardim edin nasil duzelir bu sorun?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakin bir zamanda corsa cdti aracima solkapidan arka tampona kadar arac carpti. Yaklasik 40 km hizla. Kapi çamurluk falan iceri goctu. Ayni zaman lastikte 1 2 cm kadar iceri yamuldu ve giderken muthis derecede sag cekme var. Servis dingil burcu kirilmis, Setiyle beraber degismesi lazim dedi. Pek guvenmedim acikcasi cunku direksiyonu duz tutunca arac saga gidiyor. Hafif sol yapinca duz gidiyor. On takimda bisey yok acaba baska bir sorun olabilirmi. Lutfen yardim edin nasil duzelir bu sorun?

dedikleri gibi kırık parça varsa kullanmayın o aracı o şekilde. sanırım araç kasko veya sigortadan onarılmadı yoksa bu sorun o esnada giderilirdi.
siz en iyisi bi rotbalansçıya kontrol ettirin. sorunu anlatın bakar ayarlamaya çalışırlar

emree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok serviste suan arac. Degisim yapiliyor. Acaba o dengesizligi giderebileceklermi. Gunumuz servisleri malum insanin akli kaliyor.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok serviste suan arac. Degisim yapiliyor. Acaba o dengesizligi giderebileceklermi. Gunumuz servisleri malum insanin akli kaliyor.

dingil ve benzeri parça değişimleri sonrasında yetkili servisse muhtemelen şasi ve araç denge konusunda test yapmaları lazım diye biliyorum.yine aklınızda soru işareti kalırsa servis sonrası işinin ehli düzgün bir rot balansçıya kontrol ettirirsiniz. olmamışsa servise geri dönersiniz

mertf16

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Şaside sorun yoksa dengesizlik gider

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertf16

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Sasede hic bir sorun yok burc egrilmis biraz. Lastik yamuk oldugu icinmi cekme var acaba
Lastikte sorun varsa kesin ondandir hocam ama cok tehlikeli oyle kullanmayin

emree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikte sorun varsa kesin ondandir hocam ama cok tehlikeli oyle kullanmayin

Yok hic cikarmiyoruz araci. Karsi tarafin sigortasinin onayini bekliyoruz yoksa servis baslicak isleme. Korkum sasede oynama olmasindi oda olmamis. Bakalim.

mertf16

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Yok hic cikarmiyoruz araci. Karsi tarafin sigortasinin onayini bekliyoruz yoksa servis baslicak isleme. Korkum sasede oynama olmasindi oda olmamis. Bakalim.
Cok gecmis olsun