Corsa d arka bagaj üstü spoiler

Kenji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstatlar merhaba,

Kardeşimin kullandığı 2012 1.2 easytronic corsa d model aracın arka cam üstünde bulunan ve stop lambasının da olduğu spoilerin üstüne, cisim düşmesi sonucu göçük oluştu. Bu sebeple bu parçayı orjinali ile değiştirmek istiyorum fakat bu parçayı bulamadım.Ayrıca bir yedek parçacı da bu parçanın orjinal olmadığını, ayrıca takıldığını yani yedek parçasının bulunamayacağını belirtti.

Bu sebeple bu parçayı nerede bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıdaki resimde hangi parçadan bahsettiğimi görebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• 3.jpg
    3.jpg
    82.2 KB · Görüntüleme: 34

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstatlar merhaba,

Kardeşimin kullandığı 2012 1.2 easytronic corsa d model aracın arka cam üstünde bulunan ve stop lambasının da olduğu spoilerin üstüne, cisim düşmesi sonucu göçük oluştu. Bu sebeple bu parçayı orjinali ile değiştirmek istiyorum fakat bu parçayı bulamadım.Ayrıca bir yedek parçacı da bu parçanın orjinal olmadığını, ayrıca takıldığını yani yedek parçasının bulunamayacağını belirtti.

Bu sebeple bu parçayı nerede bulabileceğim hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıdaki resimde hangi parçadan bahsettiğimi görebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler...

aksaray da bi turlayın bence. semtuning de felan olabilir.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yedek parçacı uydurmuş.
sizin araçta o parça fotodaki gibiyse parça orijinal gövde parçası.
yetkili servisten siparişle alınabilir.

Kenji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek parçacı uydurmuş.
sizin araçta o parça fotodaki gibiyse parça orijinal gövde parçası.
yetkili servisten siparişle alınabilir.

Yetkili servis dışında, bildiğiniz bir yedek parçacı yada özel serviste var mıdır?
Teşekkürler.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ayrı bi parça genelde karbonfiber olur o ise tuning mağazalarında rahat bulursun hatta fiberciye yaptrirsin. Lakin parça ojinal saç yani bagaj kapagi ile bütün olan üst kisim ise o iş epey masrafli komple bagaj kapagi der servis

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis dışında, bildiğiniz bir yedek parçacı yada özel serviste var mıdır?
Teşekkürler.
öyle bir parça hazırda stokta olmaz pek.
ancak yetkili servisten siparişle getirtmek gerek.

ya da çıkmacıları dolaşıp parçayı aramanız lazım.

yukarıda arkadaşın belirttiği gibi o parçanın tek başına mı yoksa bagaj kapağıyla beraber mi satıldığını öğrenmek en iyisi olur.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim orjinal cam üstü kısım zaten içten görüldüğü üzere aşağıdan yukarıya doğru kolonlu yapısı var ve komple bagaj kapağı gibi duruyor. En iyisi bir kaportacı göçüğü çekip macunlayıp boyayacak yani tamir yoluyla halledilecek.

Bu arada o kısmı ben plastik mi sac mı çözememiştim ama ezik oluştuğuna göre sacmış demekki.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimde işaretli parça bağımsız bir parça değil corsa d lerde. O parça ya kesilip yemi parça kaynatıp macunlanıp boyanır yada bağaj kapağı komple değişir. Tabi tamiri mümkün değilse.