Corsa D akü sorunu

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varta kullanıyorum 5 ay önce aldım

Bir yerde okudum kardeşim elemanda 5 ay önce varta akü almış aynı benim gibi sorun yaşamış arızaya bakan usta bozuk yolda sarsıntıdan akü plakaları yamuluyor o nedenlle akü arızalı demiş ve aküyü değiştirmiş böyle bir ihtimal olabilir mi sence?

Akü plakları mı yamuluyomuş :/ ? Çok garip , ama henuz 6 aylıksa ve akü problemliyse garantisinden yararlanma şansınız olabilir.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküde garanti tam bir facia :D arabada lpg var derler garanti dışı bırakırlar. arabada anfi var derler garanti dışı bırakırlar... alarm aküden devamlı elektrik çekiyor derler aküyü o yıpratıyor garanti dışı derler... bahaneleri çok maalesef...
bir kez boşalmış aküde ömründen oldukça kaybeder...
plaka yamulması yada plaka üzeri tabaka dökülmesi falan filan... hep kendi ayıpları aslında. plakaları kaliteli yapmıyorlar. 3 yıl dayanacak kadar yapıp satıyorlar sonrasında uğraşsın müşteri...
varta, mutlu falan hikaye artık. inci ve yiğit aküden ümitliyim ama test edemedim henüz...

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu an kullanıyorum aracı bir sonraki arızaya göre karar vericem artık hepinize teşekkürederim yorumlarınız için :)