corsa d 2012 aracıma lastik önerisi

onur1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. aracım 1.4 2012 model. 55bin km'de. henüz lastik değiştirmedim. değişim zamanı geldi gibi. üstünde michelin energy saver 195-55-r16 var. lastik konusundan pek anlamadığım için direk size marka model tavsiyesi sormak istedim. şimdiden teşekkürler.

cuneyt4141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. aracım 1.4 2012 model. 55bin km'de. henüz lastik değiştirmedim. değişim zamanı geldi gibi. üstünde michelin energy saver 195-55-r16 var. lastik konusundan pek anlamadığım için direk size marka model tavsiyesi sormak istedim. şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,
Goodyear EfficientGrip Performance size önerebileceğim bir lastik.Tabiki bütçenize göre değişik tercihler de yapabilirsiniz.Michelin energy saver zaten kullandınız ve performansını biliyorsunuz.Bence hiç fena değil.Ama benim tercihim Goodyear EfficientGrip Performance ;)

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat/performans/Saglamlik/Yo ltutus .. Diyorsan
Dunlop
Kotu yani biraz sert hamurlu..
Enterasandir avrupa sitelere bakarsan fiyatlari ve karşılaştırmalar bristone mishelin continental gibi markalar la yapilir hemen hemen ayni fiyatta olurlar..Türkiyede onlarin yari fiyati..
Kacakmi sahtemi dir anlamadim..

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurrrcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conti eco contact 5 kullanıyorum özellikle uzun ömürlü olduğu için tercih ettim. Öncelikle fiyat/performans/konfor sizin için önemli olanı belirtirseniz yardımcı olabiliriz

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle tavsiye ederim 1 senedir kullanıyorum müthiş! Bundan öncede fabrikasyon Goodyear Excellence vardı onlarda güzeldi.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yazlıkta conti , kışlıkta nokian tavsiye ederim

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben de geçen sene çok araştırdım hocam. sonunda ülkemizde yeni yeni tutunmaya çalışan nokian iline aldım. özellikleri şu anda en iyilerden birisi. özellikle etiket değerlerine bakmanı tavsiye ederim. şimdi iline 2 çıkımış ona da bakabilrisin. ben good year dan bu lastiğe geçtim. arabayı ilk sürdüğümde vay bee dedim. meğer benim araba çok sessizmiş :D şu anda çok memnunum. kesinlikle tavsiye ederim..