corsa d 1.4 hakkında bir soru ?

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yine ben bildiginiz uzere corsa d sport 1.4 aracım var canakkalede oturuyorum canakkaleye gelenler veya canakkale uzerinden izmire gidenler bilir intepe yokusu vardı baya uzunca ve dik dun gece orayı cıkıyorum 5.vites 80 le tekrar hızlanmak icin gaza bastım kimse yok:) 4 e cektim birileri biz burdayız dedi ama siz kac kisiniz dedim anlıcanız 4. viteste yetmedi dusundum ki 1.4 sonucta normaldir ama bukadr yıgılmaması lazım diyede dusundum acab varmı bir sorun? yardımlarınz icin tesekkurler simdiden

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hem bu soruya cvp arıyorum hemde yeni konu acmadan bi sorum daha olacak benim kısa farlar yakına dusuyo diye gecenlerde gitttim ayarlattım ayar sonucu fark etti ama yinede yeterli degil bikac kisiye sordum nabayım diye xenon tak dediler buarada farlar afl mercekli ne dersiniz taktırırsam ne marka taktırcam ve bu h4 h7 gibi isimlenidirliyo hangi kod nolu olacak simdiden tesekkurler

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
5.vites düz yolda ekonomi amaçlı devir çevirecek şekilde ayarlanmıştır.ara hızlanma yapmaz.
4.vitesle son hız görünür.ara hızlanma ve tırmanma için uygun değildir.
3.vites senin durum için en uygunu.zaten araç da 3.vites istemiş ara hızlanma için.

aydınlatma için xenon yerine normal ampulden %50-60 daha fazla ışık gücü olan osram, philips gibi markaların kaliteli serilerini tercih et.

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coook tesekkur ederim bilgi icin