corsa d 1.3 cdti color edition (sarı)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende boya hastalığı yok ama ilk sahibinden yada 4-5 sene binmiş adamdan alma hastalığı var.
Ya çok şahit olduğum mevzular olduğundan böyle oldu düşüncelerim. Adam aracı alıyor, plakayı değiştiriyor, şaseden sorgulamayı bilmeyen insanımız plakayı girip temizmiş diyor ve pert aracı alıyor... Bu çok kişinin başına geliyor, özellikle bunu yapan sevgili GALERİCİ abilerimiz...
Ancak mesela dikkat ederseniz, 2005 model bi arabayı ilk sahibi kullandığı takdirde km sayacı ve boya-değişenleri genelde yalansız yanlışsız oluyor. İlk sahibinden olmasa bile en az 3-4 sene aynı adamın kullandığı arabayı tercih ederim.
Zira al-satcı'lar midemi ziyadesiyle bulandırıyor benim.
Örneğin bir ilk sahibinden araç; Chevrolet Kalos 1.4 SE 2004 Model 15.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 147227850
Bu arabaya her türlü kefil olurum ben, kilometresi boyasına kadar... Zaten lpg bile taktırmamış adam, belli...

berker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle ona itirazım yok herkes öyle düşünüyor desek yeridir ama bu bana göre biraz önyargı ;) ama tecrübe edilerek düzelcek bi bakış çok yaşadım gördüm bunu çevremde arkadaşım bi araba aldı 100bin gibi bi km de araba bitik aynı arabanın 240 binde olanını aldı şuan inanılmaz memnun yani önemli olan aracın kimlerin elinde olduğu neler geçirdiğinden ziyade nasıl müdahale edildiği bence :)

aynen öyle :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende boya hastalığı yok ama ilk sahibinden yada 4-5 sene binmiş adamdan alma hastalığı var.
Ya çok şahit olduğum mevzular olduğundan böyle oldu düşüncelerim. Adam aracı alıyor, plakayı değiştiriyor, şaseden sorgulamayı bilmeyen insanımız plakayı girip temizmiş diyor ve pert aracı alıyor... Bu çok kişinin başına geliyor, özellikle bunu yapan sevgili GALERİCİ abilerimiz...
Ancak mesela dikkat ederseniz, 2005 model bi arabayı ilk sahibi kullandığı takdirde km sayacı ve boya-değişenleri genelde yalansız yanlışsız oluyor. İlk sahibinden olmasa bile en az 3-4 sene aynı adamın kullandığı arabayı tercih ederim.
Zira al-satcı'lar midemi ziyadesiyle bulandırıyor benim.
Örneğin bir ilk sahibinden araç; Chevrolet Kalos 1.4 SE 2004 Model 15.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 147227850
Bu arabaya her türlü kefil olurum ben, kilometresi boyasına kadar... Zaten lpg bile taktırmamış adam, belli...

incioğluna gittiğine göre adam arabasına düşkünmüş, ankaradan kayseriye mal almaya giden bir arkadaşım bakıma götürmüştü 1.7DTI motorlu aracını, bir güzel geydirmişler aklınız gider :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
incioğluna gittiğine göre adam arabasına düşkünmüş, ankaradan kayseriye mal almaya giden bir arkadaşım bakıma götürmüştü 1.7DTI motorlu aracını, bir güzel geydirmişler aklınız gider :D

inciroğlu'nun KAZIK konusunda ünlü olduğunu herkes bilir, dertsiz başına dert açarlar. o yüzden bu arabaya güvenim tam, 15000'lik bi araba düşünsem alırdım galiba :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En yukarda yazdığım ilandaki araba satılmış. Adam 1 haftada sattı. Boşuna tıklamayın :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün akşam 7 :00 7:30 arası göztepede gördüm ben bu arabayı minibüs yolunda :)