corsa combo meriva hız sabitleyiciyi kol almadan hazırlama

kdzli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdaki moderatör arkadaşlara sesleniyorum
bu bir projeydi tamamlanıp bitti
konuyu selfserviste açmıştım (Sizde kendi aracınızın ustası olabilirsiniz..)
nedenini anlayamadığım şekilde teknik servise taşındı
(Aracınızla İlgili Her Türlü Sorununuzu Paylaşıp, Yanıt Alabilirsiniz...)
konuyu teknik servis kısmında tamamlamayı başarmış olsakta arkadaşlar konunun yanlış yede olduğunu farkedip daha sonra self servise benzer bir konu açıp aynı fotoğrafları orayada koydular.
konuyu asıl yeri olan self servis içinde
tamamlanan projeler kısmına alabilirsek sevinirim hem konu olması gerektiği yere gider hemde arabasına neler yapabileceğini düşünen arkadaşlara fikir vermede doğru yerde olur.

Emre,tamamlanmış fotoları 1.sayfaya taşırsan arkadaşlar sayfalar arasında aramak zorunda kalmazlar.ilk açılan sayfada iş bitmemiş gibi görünüyor.kolaygele.

yusufum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devre yapabilirim anlattıklarınız gayet acıklayıcı biraz becerimde var fakat olmuşken orjinal olsun istemiştim sadece peki direksiyon kumandasını bu amaçla kullanabilirmiyiz bu konuda bilginz varmı acaba ?

kdzli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devre yapabilirim anlattıklarınız gayet acıklayıcı biraz becerimde var fakat olmuşken orjinal olsun istemiştim sadece peki direksiyon kumandasını bu amaçla kullanabilirmiyiz bu konuda bilginz varmı acaba ?

pioneer teypleri direksiyon kumandasından kontrol etme konusundan anladığım kadarıyla direksiyonda bulunan butonlardan uçlar tek tek teybin bulunduğu yere gelmiyor.direksiyondaki butonlardan uç alıp yapılabilir diye düşünüyorum,bende olsa açar bakardım.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deleted..

Son düzenleme:

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
body control modul veya benzeri bir elektronik beyin içinde bilmediğimiz fiziksel bir engel yoksa mutlaka ve mutlaka olur.(yanlış bilmiyorsam corsa D 1.2 essentiallerde bir engel var)
tesisat eksiği ve debriyaj müşürünü biraz beceri ile kendiniz bile aşabilyorsunuz, yapamıyorum derseniz debriyaj müşürünü servisten alın (serviste 27TL ben çıkma almıştım10TL) becerikli bir elekrtrikçi bile çeker hiç c.c. tesisatı olmayan araca toplamda 3 kablo çekiliyor, hallolur.
standart işine gelmeyen servis elemanı cevabı almışsınız gibi

"Servisinizde bu hizmet var mıdır? Varsa ücretini öğrenebilir miyim?"
sorusuna forumdaki arkadaşlığın cevabı
serviste yokmuş ama forumda çözüm var ve hasbelkader yaparım diyen servisin yaklaşık 275TL çıkartacağı masrafa forumdaki arkadaşların yaptığını uygularsan 11.5TL ye bitişi var:)

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, bu x45 denilen soketin diğer tarafında 2 nolu pine bağlı bir kablo kabin içine gitmiyormudur ? x45 in oraları hiç sökmeden içerden kabloyu bulup ek alsak ?

kdzli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, bu x45 denilen soketin diğer tarafında 2 nolu pine bağlı bir kablo kabin içine gitmiyormudur ? x45 in oraları hiç sökmeden içerden kabloyu bulup ek alsak ?

gidenlerin sinyal kolunun orda 4.kablo olmuş oluyor.2006 model corsa gözüküyor aracın,bendekide 2006,4.kablo olmadığı için x45ten çektim.

ansburo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo 2005 cruise control tamamdır

sizlerden aldığım bilgi ile bu gün 2005 model combo city plus aracıma cruise control taktım ve süper oldu.... Balıkesir öz-op a teşekkürler bilhassa ibrahim bey e daha sonra fotoğrafları gönderirim. bu işi keşke 5 yıl önce görseydim...........

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizlerden aldığım bilgi ile bu gün 2005 model combo city plus aracıma cruise control taktım ve süper oldu.... Balıkesir öz-op a teşekkürler bilhassa ibrahim bey e daha sonra fotoğrafları gönderirim. bu işi keşke 5 yıl önce görseydim...........

güle güle kullanın. maliyet ve nasıl yaptığınız ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ?