corsa c'mon

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1997 model vecram artık durmadan sorun yartıyor ve bir arkadaşımın tavsiyesine uyup c'omon almayı düşünüyorum vectra'yı takasa verip max.12-13 milyar üste verebilirim bu fiyata da ancak (belki) 1.2 Esentia modelini alablirim kullanan arkadaşlar bu araçtan memnun mu ve donanımında neler var? Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Şimdiden teşekkürler....

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sorunsuz bir araç ve hem şık hemde zarif kullanım sunuyor.ancak vectra gibi geniş bir ortam ve performans bulamazsınız.
son söz olarak pişman olmayacağınıza inanıyorum

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sorunsuz bir araç ve hem şık hemde zarif kullanım sunuyor.ancak vectra gibi geniş bir ortam ve performans bulamazsınız.
son söz olarak pişman olmayacağınıza inanıyorum

aynen katılıyorum bende imzadaki vectra lar vardı baştan zorlandım ama şimdi alışdım

Son düzenleme:

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans çok da önemli değil zaten genelde ş.içi kullanıyoruz...Vectra da lpg den sonra pek performans da kalmadı zaten...
Ekonomi ve sorunsuzluk ön planda...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esentia alacaksan mutlaka konfor paketli al sana artı olarak mp3 çalar, yükseklik ayarlı direksiyon ve koltuk özelliklerini getiriyor ben de 1.2 var çok memnunum

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
o paraya corsa alacağına vectra ya yakın olan araç ASTRA HB 1.3 CDTI al derim bence üstüne biraz daha koyarsın hem ekonomik hemde yatırım
ne dersin ?

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa güzel bir seçim olur. Ben şimdiye kadar bir problem yaşamadım.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yakıt olarak ıyı 1.2 ben memnunum.esentıanın konfortdonanımını eklettır.bende astradan corsaya gectım ama memnunum.tavsıye ederım.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam sizin yerinizde 1.3 cdti alırdım ve kesinlikle panaromik sunroof koydururdum.hiçbir sorun yaşamadık en büyük sorunumuz az yakması:)astra corsa karşılaçtırmasına gelince aynı şase den farklı kasalar yaratılmış motor deseniz aynı ne gereği var?ama astra sedanda çok tatlı bir araç tamamiyle farklı bir görüntü ona birşey diyemem oda baya farklı fiyatı...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel tavsiye ederim ekonomi yüzünden ama tabi ne kadar kulllandığına bağlı. vectradan sonra biraz afallarsın. ama bazı özellikleri nedeniylede daha çok seversin :D