corsa, çizik ne kadar masraftır sizce? resimli

Gawain79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar

Bu sabah başımdan çok kötü bir olay geçti, arabamın resimde görülen yerini boydan boya kaldırımın köşesi çizdi. 2 cm içeri göçtü resimdeki kırmızı ile boyadığım yer. sizce bana ne kadar bir masraf çıkartır. resimde kırmızı ile çizilen yer boydan boya çizik ve içeri çökük vaziyette.

araba opel corsa 2005, 1,2 easytronic.
kapıda bişey yok. kapının altındaki o şeritte bayağı bir hasar var.ne kadara mal olur bana?

http://img34.imageshack.us/img34/4841/800pxopelcorsac5door.jpghttp://img269.imageshack.us/img269/4841/800pxopelcorsac5door.jpg

resim temsilidir.

Son düzenleme:

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırsam orası düzelmesi zor bir yer bence hiç yaptırmaya uğraşma zaten çevrene bakarsan böyle çizike sahip bir çok araç görürüsün illa yaptıracam dersen tahminim sadece orası için 100 ytl ancak alırlar

Gawain79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki aracın bu şekilde kalması ( orası çökük, çizik ve darbeli) aracın ordan çürümesini hızlandırmayacak mı? yani orasını düzeltsem daha uzun ömürlü olur gibime geliyor.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en azından rötüş boya yap ki pas tutmasın.

Gawain79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok. teşekkürler. orasını yaptırmak zor mu gerçekten? fiyat sizcede 100 civarı falan mıdır?

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla antalyayı bilmem amasya da o fiyatlara yaptırılır

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence rutuştan sonra Yanlara Marşpiyel Taksanız daha iyi durur..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı yeri bende sürtmüştüm.. kesinlikle yaptır öle binilmez çok gıcık bi görüntüsü oluyo insanın hep gözü takılıyo...
o kırmızı çizgi kadar olmasada o çizginin 2/3 ü kadar falan diyim göçüktü benim çizilmişti falan...
ustaya sordum 80 liraya yaparım dedi...
kaskodan opel yetkili servisi yaptı, 212 liraya yapmışlar... 1 sene önce falan...

ordaki boyaya bişey sıkıyolar.. pütürlü pütürlüdür hatta oralar, o olay çürümeye karşı koruyomuş, yani oranın şuan göçük olması arabanı çürütmez, benim göçük 1 aydan fazla durdu arabanın üzerinde mesela..

tabi bu servisteki adamın bana dediği.. sen yinede sor.. 1 2 gün içinde yapıp vermişlerdi bu arada

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
250 den fazla tutar diye düşünüyorum ben orayı doğrultucak boyucak parça başı boya fiyatı bile 150 tL den fazla zaten doğrultmaya işçilik boyaya işçilik aLsalar 250 den fazla tutar..