Corsa cdti son modifiye :-)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fikir sormuşsunuz, bence önerileri dikkate alın. Şunu da söylemeliyim ilk olarak, araç efsane olmaya adaymış , ancak malesef birşeyler yanlış gitmiş. *Devamı aşağıda.

Devir sadelik devri. O eski Need For Speed, Fast and Furious dönemi bitti. Neredeyse tüm dünya sadelik dönemine geçti. Amerikan park + jant + yay kombinasyonu en çok ilgi gören kombinasyon. Neyse.

Araçtaki TÜM sticker'lardan kurtulun. Arabanız reklam panosu değil, o da eskidendi. Nikelajlar bir otomobili sadece ucuzlaştırır. Porsche,Audi,Mercedes gibi markalar hiçbir zaman nikelaj kullanmazlar. Onlardan da kurtulun kesinlikle.

Geri kalan şeyler için, bence araç cidden efsane olacakmış az kalsın. Sticker'lar olmasa,nikelaj parçalar olmasa,o ön kısımdaki korkunç siyah maske olmasa, sadece jantlar, geniş tabanlı lastikler, 4 çıkış egzoz, belki araç hatlarına uyumlu sade bir sticker, difüzör ile gerçekten müthiş duracak.

Yani şöyle düşünün,araca öyle güzel şeyler yapmışsınız ki, diğer ıncık cıncık,saçma sapan siyah hatlar, sticker'lar, bir sürü ıvır zıvır ile gölgede kalmışlar. Bütünlük yok malesef.

Jant,difüzör ve çamurluk genişletme olayına bayıldım.Arkadan ne kadar güzel duruyorsa (stickerlar hariç - siyah bagaj altı şerit, üstteki siyah spoiler falan) önden o kadar basitleşmiş.

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.directupload.net][IMG]http:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sen niye aynı resmi koyup duruyon, gördüğüm kadarıyla bi değişiklik yok? :D

bybawer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam belli emek var arabada ama arabanın arka tarafıyla ön tarafının pek tutarı ayrı ayrı güzel ama bütün değil jantlarmı yanlış benmi yanlışım bilmiyorum ama önemli olan sizin takdiriniz

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su araba igrenc bana gore sıradan piyasada herkezde olandan kusura bakmada :) modifiye adina bise yokki.renk ofsayt kafadan..emin ol ikimiz yanyana gecsek 100 insandan 90 i bana bakar farkli gorunum icin..cunki ole oluyor gezdigimde hep. Kac resim cekenimde gordum :)

renk kafadan ofsayt ne demek? Piyasadaki beyaz özellikle gümüş arabalar tutulduklarından değil boya ücreti alınmadığından bu kadar yaygın haberiniz olsun. Dikkat çekmek istiyorsanız en başta bana göre renk gelir. O güzelim kırmızı corsanın yanında sizin aracınızın pek dikkat çekeceğini sanmıyorum. Egzozları beğendim. Siyah şeritler ve ön taraf olmamış. Eleştirenlere de kızmamanız gerek sonuçta fikir istemişsiniz.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk kafadan ofsayt ne demek? Piyasadaki beyaz özellikle gümüş arabalar tutulduklarından değil boya ücreti alınmadığından bu kadar yaygın haberiniz olsun. Dikkat çekmek istiyorsanız en başta bana göre renk gelir. O güzelim kırmızı corsanın yanında sizin aracınızın pek dikkat çekeceğini sanmıyorum. Egzozları beğendim. Siyah şeritler ve ön taraf olmamış. Eleştirenlere de kızmamanız gerek sonuçta fikir istemişsiniz.

Difüzör hariç hiçbir modifiyeyi beğenmedim ben beyazda. Kırmızının önünde diz çöker tövbe ister :D
Trafik ışıklarında 100 kişiden 90'ı beyaza bakacaksa "BU NİY LAN BÖYLE NÖÖRMÜŞ BU ADAM ARABAYA" demek için bakar :D :D

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Difüzör hariç hiçbir modifiyeyi beğenmedim ben beyazda. Kırmızının önünde diz çöker tövbe ister :D
Trafik ışıklarında 100 kişiden 90'ı beyaza bakacaksa "BU NİY LAN BÖYLE NÖÖRMÜŞ BU ADAM ARABAYA" demek için bakar :D :D

gece gece anneannem uyandı ahmet abi gülmemden :D:D çok güzel tespit

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazlasi var eksigi yok maasallah. Bunlar hep nfs serisinin eserleri. Arkada bir sikibop sekerim yazisi eksik...

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah . Araç iddali olmuş. Böyle arabalari severim aslinda gözüme takilan şeyler;

plaka,plakalik,egzoz uçlarinin içe doğru dolgun olmasi arka tampon'daki sağ sol ön tamponda sislerin üstündeki siyah şeritler bi el atilmasi gerek. benim görüşüm.

Kazasiz bellasiz inşallah.