corsa c yağmur sensörü

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
ebay.co.uk sitesinden yağmur sensörü sipariş ecedeğim. corsa c cosmo aracı olan arkadaşlar, benim için bir zahmet iç aynanın ön cama yapışık olan 2 parça kapağını açıp, yağmur sensörü üzerinde yazılı olan kodları söyleyebilir misiniz? parça kataloğu olan siteler kapanmış, o nedenle bulamıyorum. sensör kodunu öğrenmem lazım. büyük harflerle JK, JL, EX gibi kodlar olacak.

ya da GM EPC programı olanlar bir zahmet 2006 z13dt corsa c için yamur sensörü parça numarasına bakabilirler mi?

ilginize çok teşekkür ederim. :sulanma::sulanma::sulanma::sulanma:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EPCden; ısı yansıtıcılı cam için UC, değilse JK.

Daha önce açtığım başlıkta yazmıştınız siyah folyoyla kaplayıp olur mu diye yan sanayi camlarda bile adam gibi çalışmııyormuş bu sensör o şekilde mantıklı çalışacağını hiç sanmıyorum eğer o şekilde yapmayı düşünüyorsanız bilginiz olsun.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
EPCden; ısı yansıtıcılı cam için UC, değilse JK.

Daha önce açtığım başlıkta yazmıştınız siyah folyoyla kaplayıp olur mu diye yan sanayi camlarda bile adam gibi çalışmııyormuş bu sensör o şekilde mantıklı çalışacağını hiç sanmıyorum eğer o şekilde yapmayı düşünüyorsanız bilginiz olsun.

Çok teşekkür ederim ilginize. Sensörü Bulabilirsem eğer en azından denemek istiyorum. Ebaydan JL olanını sipariş etmiştim, meğer vectra c nin sensörü Corsa c ye uymuyormus. Bakacağım artık :/