corsa c volandan ses gelmesi hakkında

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuyla ilgili çok yazıldı çizildi,bende izmirde bu işi yapan kişiyi buldum ve konuştum, Mert Eroğlu (mert_combo) arkadaşımızın da dediği gibi parça fiyatı 650 tl diyo usta,orjinalinden çok daha iyi oluyo diye de ekliyo, şimdiye kadar 20 araca uygulamışlar daha sorun çıkmamış,istersen kargo yapıp yollarım malzemeni diyo ama o zaman ben garanti vermem diyo,burda takarsak 800 tl ye mal olur ve volan la ilgili herşeyde garanti kapsamında olur diyo,yarın öbürgün bişey olursa sorunsuz hallederiz diye de ekliyo,ben bursada olduğum için 1 günümü ayırıp gelmemi tavsiye etti,ayrıca ben corsa da böle bi uygulama yapıyomuşsunuz nasıl oluyo dediğimde bu heryerde yapılıyo zaten dedi :) ben ilk kez sizi duydum demedim tabi :) neyse iletişim bilgileri aşağıda isteyen arayıp görüşsün,
Firma Adı : özel Best Opel servis Yetkili Kişi : Hakan KAVUŞAN Telefon : 0232 461 45 36 Faks : 0232 461 45 36 Adres : 347 sokak no:4 sokak 2. sanayi sitesi. no: 4 bornova Bornova / İzmir

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şuanda istanbulda aynı fiyata buldum

emrahguner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu volan işini istanbulda ucuza ve kaliteli yapan var mı? servise götürdüm aracı %25 indirimle 2400TL dedi volan baskı balata ve bilya değişecekmiş. yuh dedim arabayı değişelim daha iyi. çok pahalı geldi bana o yüzden başka yollar arıyorum. başka bir yer önerebilecek kimse var mı? yardımmm :( ayrıca bunların değiştirmezsen kısa zamanda şanzumanı eline alırsın dediler. gerçeklik payı varmıdır ne dersiniz. bu kadar mı acil ehemmiyetli? ve bu sorunun 100.000 km de fln oldugunu söylediler genelde. benimaraç daha 52.000 km de. normal mi bu sorun?

Son düzenleme: