corsa c sri jant

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 30 mm eibach yay takılı 195/45/16 - 40 ofset ile sürtermi
genelde camurlukların iç tarafından sürtme olmuş takanlarda. hafif bi traslama islemiyle halledilebiliyor sanırım.
suanki lastik ölçünüz nedir?
yaylardan sonra konforda bozulma oldu mu?

hakanli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaylardan sonra konfor biraz bozuldu ama spor amortisörle birlikte çok güzel kullanım zevki oldu yol tutuş gerçekten çok iyi oldu şimdide 16 takmayı düşünüyorum şu anda 185/60/14 var

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben benim astra g için düşünüodum.4*100 galiba.ama sıfırına o kadar para verilmez ya.çıkma lazım.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195/45/16 dahi sürtüo corsalarda.(eger yay takacaksanız) gsi larda sürtmemesinin nedeni süspansiyon ayarlarının ve arac yüksekliginin farklı olması. siteden bikaç kişi taktı 45 yanaklı.nerdeyse hepsi sürtme problemi yaşadı.biraz arastırın site içinde görürsünüz.
yay takılmayacaksa sürtmez.hatta 205/45/16 dahi sürtmez.
biz orijinal corsa c jantlarından bahsedioruz ki gsi standart corsalardan 1.5cm daha alçak ve aynı sertlikte bu gösterilen corsa gsi jantıda ofseti yüzünden sürtmesi imkansız dediğim ölçüde yani 195/50/16

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz orijinal corsa c jantlarından bahsedioruz ki gsi standart corsalardan 1.5cm daha alçak ve aynı sertlikte bu gösterilen corsa gsi jantıda ofseti yüzünden sürtmesi imkansız dediğim ölçüde yani 195/50/16
benim yazdıgımın sizinkinden bir farkı yok ki zaten.aynı seyi bir daha yazmışsınız.ben de böle diyorum zaten

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Anıl abi, fiyat hakkında bi bilgin var mı peki?

bide dediğin MNM'de tanıdığın biri varmı? indirim fln gibi?
Sahibi Nejat abi var gereken güzelliği zaten yapar o hazır gitmişken benim şeritler yenilenicek bi hatırlatı versen :D

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195/45/16 dahi sürtüo corsalarda.(eger yay takacaksanız) gsi larda sürtmemesinin nedeni süspansiyon ayarlarının ve arac yüksekliginin farklı olması. siteden bikaç kişi taktı 45 yanaklı.nerdeyse hepsi sürtme problemi yaşadı.biraz arastırın site içinde görürsünüz.
yay takılmayacaksa sürtmez.hatta 205/45/16 dahi sürtmez.

ya ben yay takcaktım sitede 195/45/16 ve 205/45/16 ölçü ile 35mm yay kullanan arkadaşlarla konuştum sürtme problemi yaşayan yoktu şimdi kafam karıştı bugün yay markasınıda belirlemişken oldu mu şimdi :confused:

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ölcüleri takanlar ilk resimdeki jantımı takmış yoksa farklımı bi orjinal opel jantımı? Orjinal opelden farklı bi jantsa'da Et'si 38mi? Jantın ETsi tutmuyorsa doğal olarak sürtme yapar. Orjinal jantla olucagını sanmıyorum

Son düzenleme: