corsa c orjinal halı paspas

harose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Nereye sorulması gerektiğini bulamadığım için buraya yazıyorum
corsa c için orjinal halı paspas bulabilirmiyiz?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin öncelıkle kendını üye arşivi nde formata uygun sekılde tanıtmalısın

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım geçen hafta carrefour dan 36 lira kampanyadaydı gayet kaliteli bişey.bayagı agır yani saga sola kayıp sıkıntı yaratmayacak sekilde ve kanallardan kesebiliyosun tam ayarlayabiliyosun..

ergunonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söyle yapın bence gidin bi parca halı satan bi yere istediginiz renk desen modelde alın parca halınızı sonra eski paspasların üstünden kestirin kenarlarına bide overlok köşelerine her yerde bulabileceginiz opel arması yapıstırın cok güsel oluyo en azından istedigin gibi bişi oluyor

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an ben halı paspas kullanıyorum ve hiç tavsiye etmiyorum, ben de kauçuk paspas almayı düşünüyorum. Halı paspası temizlemek daha zor, kışın ıslak ayakkabılarla bindikten sonra paspaslar ıslanıyor ve koku yapıyor. Yinede sen bilirsin.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kışın lastik paspas..yıkamacı suyu vurur çabucak kurur, yazın halı paspas, yine aynı yıkamacı elektrik süpürgesiyle çeker yerine koyar:good:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her zaman kendı paspaslarının ustunde bırde lastık paspas kullanıyorum...orjinal paspasları hıc kırlenmıyor boylece...zaten kısın gazete fln serıyorum...

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı şekildeyim kardeşim aracım 2005 model 60 binde ama hala halı paspaslarına 1 kere bile basmadım aracı aldım gittim kauçuk paspas aldım dvmlı üstünde onlar var şimdi kış geldi kaucukların altına bide mukavva serdim uğraştım kestim biçtim bence 10 numara oldu

konjektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne gerek var

bende aynı şekildeyim kardeşim aracım 2005 model 60 binde ama hala halı paspaslarına 1 kere bile basmadım aracı aldım gittim kauçuk paspas aldım dvmlı üstünde onlar var şimdi kış geldi kaucukların altına bide mukavva serdim uğraştım kestim biçtim bence 10 numara oldu

Ne demeye paspas üstüne paspas koyuyosunuzki, ne olacak yani eskisin diye almadınmı arabayı. Araba eskiyecek paspasa kıyamıyosun. Başkası gelir senin kullanmaya kıyamadığın paspası tepe tepe kullanır. Sende kullanamadığına yanarsın sonra :))