Corsa C Ön Takım Bakımı

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim hastayı haftasonu check-uptan geçirdim :) 300 lira sıkışmış araya.

Sol rotil değişti
Sağ Z rot değişti
Sağ Aks Dış körüğü yırtıktı değişti temizlendi yağlandı.
Yetkili servis Arka amortisörlerin patlak olduğunu söyledi Ustam sağolsun çok az yağ kaçırmış gerek yok dedi.
V kayışı kapağı kırıktı değişti.
Arka kampanadaki balatalar Remsa marka alman malı balatayla değişti.
Orjinal karter koruma takıldı
Arka gıcırdayan üst tabla mıydı neydi onlar sıvı greslendi ses kesildi.
toplam masraf 300 TL.

Teşhisleri garantiden direksiyon tıkırtı burcunu değiştirdiğim Samsun Reis otomotivde(Yetkili Servis) koydurdum ama 11 senedir reisde çalışan 3 ustanın Yeni servis açtığını duydum ve tanış vasıtası ile oraya gittim. bir de baktım geçen sene direksiyondaki boşluğa mafsal mili gibi bir sürü saçmalıkların değişmesi gerektiğini söyleyen ustlara inat direksiyon tıkırtı burcunun değişmesi gerektiğini bana uygulamalı gösteren ali usta da o 3 arkadaştan birisi. Bu da güvenimi daha da artırdı. 4 saat başlarında muhabbet ede ede ve temiz işçiliklerini görerek aracımı yaptırdım.

Burada artık az buçuk tanıyorsunuzdur beni derdim reklam değil o değişecek bu değişecek diye diye milleti sömüren ustalar yerine güvenilir ustayı bulmuşken tavsiye ederek arkadaşlarımın zarara uğramasını engellemek.
Samsundaki arkadaşlara Sanayide Migrosun bahçesindeki LİDER Özel Opel Servisini şiddetle tavsiye ederim. 2 Ali usta ve Barış Ustaya da buradan ayrıca tşk ederim...