Corsa C Ön Sis Farı İçin Önemli Bilgi.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Geçenlerde Corsama Ön Sis Farı Taktırmıştım.O zaman Elimde Olmadıgı için Ön Sisleride Arka Sis Dügmesine Baglatmıştım.Sonradan Çift Sis Dügmeli Far Anahtarı Aldım.Eger Benim Gibi Orjinalliği Seviyorsanız İşimzi çok kolay.Eski Far Anahtarını çıkarıp Yenisi Takıyoruz.Sigorta Kutusuna Röle Takıyoruz.Gösterge tablosunu Söküp 4 numaralı Deliğe Ampul Takıyoruz.Çunku Butün Bu Tesisat Arabayla Beraber Hazır Geliyor.Ekstradan Bi işlem Yapmaya Gerek yok.
snc00049mediumja3.jpg

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar için biraz tuzlu diyolardı ne kadara mal oldu bu işlemler ?

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar 135 ytl.röle,ufak ampulde 2-3 ytl desek +20 ytl de işçilik 160 ytlye hazır oluyor.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece görüntü olsun diye tesisatını yapmadan sadece sis lambalarını takmayı düşünüorum bazen :D zaten farlarla birlikte yakmak yasak :) gerçi ondan önce yapılcak çok iş var..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehiriçi kullandığım için sis farına hiç ihtiyaç duymadım galiba.. istanbulda doğru düzgün sise yakalandığımıda hatırlamıorum.. demek istediğim farlarıyla birlikte sislerini yakanlar normalde cezaya tabi biliosunuz.. ki aynadan acaipte göz alıo ben karşıyım şahsen.. parklar ve sisler olursa onda sorun yok.. gece sis olduğunda bayağ faydalı mı bu sis farları ? eğer öleyse hem görüntü hem fayda açısından sis farı takmaya değer..

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece Siste Değil Yagmurlu Havada Özellikle Çok Faydası Var.Yada Tem Gibi KAranlığı BOl Olan yollarda Faydalı.Sislerinde Yükseklik Ayarı Var.Yapılırsa Kimsenin Gözünü almaz.

deolgiafn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bu tür elektrik aksamlarını daha ucuza bulamazmıyız yan sanayi falan.ben alt tarafı ayna joistiğini değiştircem 45 ytl diyor parçacı.yani bir buton yada basit elektrik aksamı için çok para diilmi sizce

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçalar Biraz Pahalı Maalesef,Çıkmacılara Bakın İsterseniz Birde Şansınızı ordan Deneyin