corsa c on gogus boyama

Cck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine saglık güzel olmuş hocam . Parçaları ozellıkle çok güzel boyamıssın hıc akma veya kat yok çok begendım ben . Benım de boyamaya nıyetım var ama parçaları kırmadan korkuyorum ama yakında denıycem :)

melik60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar nıhayet resımlerı cekebıldım bugun yalnız coktan yapılmıstı bugun resımleyıp konuyu acmaya karar verdım
njoy ve ust paketlerde on gogus gumus renkte ve kapı acma mandalları metalık oluyo bende arabamın gogus kımını ve kapı acma mandalları ve havalandırma ızgaralarının bır kısmını boyadım bakalım begenecekmısınız orjınal gıbı oldu.kırmızı daire ile saretli yerlerden vıdları sokuyoruz klima panelındede ısaretlı yerlerden ınce bıcak ucu veya benzer bıseyle dıkkatlı bı sekılde arasını ayırıp acıyoruz ve gosterge panelınıde actıktan sonra resımde panelde ısaretlı yerlerde arka tarafta suan resımde gozukmuyo ama sokunce gorursunuz vıdaları sokup boyuyoz ,ızgaralarda ısaretlı yerde bır tıtnak var onu ınce bıseyle ayırıp sokuyoz sonra aynı sekılde topluoyz hadı kolay gelsın ama bu satılan yapısyırmalardan daha hos duruyo
kapı kollarını döşemeyi sökmeden nasıl cıkardınız boyamak ıcın