corsa c nin tavan anteninin dip kısmı

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c nin tavan anteninin dip kısmı kırıldı. çıkmacılarda bulamadım. orj. line 100 tl vermek istemiyorum. başka bir antenin dip kısmını kullanabilirmiyiz. jak ve bağlantı kısmı uyar mı. radyo parazitlimi çeker. lütfen yardım. spoller taktırıp anteni söktüren varsa (forumda çarpıyo diye okudum) elindeki anteni ücreti karşılığı alabilirim. saygılar.

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Başka anten dibinden kastın ne.?
yine opelin farklı modelinin dip soketi uyabilir.
Ama çogu normal anteni söküp balık sırtı anten takıyor. hazır kırılmışken onuda düşünebilirsin.
Radyo parazitli çeker diye bişey yok
senin bakacağın kesip bağlamak istemiyorsan soket şeklinin uymasına dikkat etmek.

1392370691

Altakine sor istersen dip bağlantı vidası var demiş ama neyi kastetmiş.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...omobil-arazi-araclari-opel-corsa-anteni/detay?

Son düzenleme:

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı benimde başıma gelmişti aramadığım yer kalmadı.istanbul bostancı sanayiye yakınsan girişte solda skodacı var oto ramazan diye büyük bi çıkmacı var onun hemen altında skodaların yan sanayı anteni bizimkiyle aynı bir seneye yakındır kullanıyorum bir sıkıntı yok banada opel parçacım söylemişti çünkü heryeri dolaştım bizimkilerin yan sanayisi yok çıkmacılarda 60 tl falan istiyolar ama hiç gerek yok al tak

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skodanın yan sanayi anteni nerden bulabilirim.