corsa c navigasyon

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaklaşık 2 aydır araştırdım ve uğraştım sonunda navi olayını bende yaptım :D videoları ekledim inşallah güzel çıkarlar :D yorumlarınızı bekliyorum.bu arada kullandığım cihaz archos 5 internet tablet android 1.6 var üzerinde gps wireless bluetooth 800x480 lik ekran ve birçok özelliği var.

http://www.youtube.com/watch?v=W802OpU6pws

http://www.youtube.com/watch?v=N0mGBDYejtM

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eline sağlık güzel olmuş

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
off tam da düşündüğüm şeyi kullanmışsınız. tabletin performansı nasıl? bir de nerden ve kaça aldınız?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de sesi araba hoparlörlerine nasıl aktardınız? aux girişini sonradan mı yaptırdınız?

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
off tam da düşündüğüm şeyi kullanmışsınız. tabletin performansı nasıl? bir de nerden ve kaça aldınız?

tabletin performansı 10 numara çift işlemcili zaten uygulamalarda kesinlikle takılma yok 720p hd video destekliyo ve oynatıyor fm transmitter var ama bir aparatını almak lazım,ben ürünü ikinci el aldım daha 1 aylık değildi,500tl ye,android froyo da yükleniyo ama ben uğraşmadım şimdilik donut yetiyoda artıyor bile :D seside auxla aktardım normalde aux girişi yok ama cd30mp3 ün telefon hattının üzerinden aktardım fena değil:D kontağın birinci kademede açık olunca çalışması içinde triple info display in arkasındaki 4 nolu uçtan elektriği aldım usb şarj edeci adaptöre verdim adaptördende tablete,tabletin içindende ayarları elektirk varken arka ekran ışığı sürekli açık kalsına ayarladım,böylece kontağı kapatınca ekranda kapanıyor :D

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler...peki kontaktan anahtarı uzun süre çıkardığınızda şarj olayı ne kadar gidiyor kapatıp açma tuşu vardır herhalde onun montajını nereye yaptınız...

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler...peki kontaktan anahtarı uzun süre çıkardığınızda şarj olayı ne kadar gidiyor kapatıp açma tuşu vardır herhalde onun montajını nereye yaptınız...

açma / kapama anahtarı içeride ulaşılması zor,ama sarj konusunda bilmiyorum videoyu kesintisiz 7 saat oynatıyor sanırım bekleme süresi 1 hafta vardır,zaten şarjı bitince kontağı yeniden açınca cihaz otomatik açılıyor :D (cihazın özelliği) tek sorun donma yapması olur o da şuana kadar hiç olmadı maaşallah :D