Corsa C mp3 Çalar Sorunu

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba cd çalar artık pek mp3 çalmaz oldu sadece orjinal cdleri okuyor normal mp3 cd'si yaptığımda görmüyor error verip çıkartıyor daha öncesini soracaksanız tabiki mp3 cdsi yapıp dinliyordum sonradan bozuldu bunun sorunu cd çaların merceğinden flanmıdır ?

İstanbul'da nerde yaptıra bilirim ne gibi bi fiyata yaparlar bilgi verirsiniz teşekkür ederim.

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var ne zamandır soracağım bilen varsa ii olur.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun var. Orjinal cd leri 1 kerede okuyan cd çalar kopya cd de okumada zorlanıyor.

Ben dinleyeceğim kopya cd yi takınca başka bir cd yardımıyla dışarıya çıkmaması için ittiriyorum ve hemen okuyor diğer türlü bazen 50 kerede taksam okumuyor malesef.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki aracım Corsa C'ye, medya marketlerden aldığım lens temizleyiciği takıyordum, bir tur çevirdikten sonra kopya CD'yi çalmakta sorun çekmiyordu..

Bence bir deneyin..

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam denedim olmadı ne yapmak gerek ? yan tamircisi flan yokmu bildiğiniz

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c mp3 çalar tamir bakım

arkadaşlar bu cihazlardan iyi anlayan blaupunk servisi'dir istanbul aksaray 'da net1 elektronik burda yaptırabilirsiniz maslak atatürk sanayidede var.

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sordum bahçelievlerde biyer 60 liraya yaparız dedi bakırköyde biyere sordum adam 160 liraya lensini değiştircez dedi ikisine gitmedim tabiki bu araba cd okuyor mp3 okumuyor sıkıntı başka gibi geliyor bana..

sesa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sordum bahçelievlerde biyer 60 liraya yaparız dedi bakırköyde biyere sordum adam 160 liraya lensini değiştircez dedi ikisine gitmedim tabiki bu araba cd okuyor mp3 okumuyor sıkıntı başka gibi geliyor bana..

bence sorun lensde değil. lenste olsa hiçbirini okumaz. Sana teknik bir tavsiyem var onu dene istersen, oda şu: mp3 cdlerini bilgisayarda yazdırırken nero yu kullan ve 2x veya 1 x hızda yazdır. uzun sürer ama okumasına etki eder. atlamalarada bu şekilde çözüm oluyor.