Corsa C Mercekli Far arayan İstanbullulardan Rica

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aldığım bir bilgiye göre corsa c nin mercekli orjinal farları yurt dışında valeo da üretiliyor ve üzerine GM arması basılıyormuş.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolum o tarafa duşerse haftaya mutlaka bakarım. eger bana gostereceklerı urun depo marka cıkarsa 260 lıra 12 taksıt mı gosterıyordu sitede bu ürün için. ona gore konuşurum hem. doviz de artış yok, zam saçma ve zamansız.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolum o tarafa duşerse haftaya mutlaka bakarım. eger bana gostereceklerı urun depo marka cıkarsa 260 lıra 12 taksıt mı gosterıyordu sitede bu ürün için. ona gore konuşurum hem. doviz de artış yok, zam saçma ve zamansız.

evet öyleydi 260 çift fiyatıydı ama adamları uyandırdık maalesef

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
selçuk onda bi hata vardır, halojen farların fiyatı bile 130 un üzerinde teki. merceklileri vermezler abi o paraya.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçasepeti.com adresi ile cumartesi günü görüştüm. Adamlar bir hata olduğunu söylüyorlar. Mercekli farın valeo tarafından üretilmediğini ve sayfaya koydukları fotoğrafın yanlış olduğunu ve o fiyat olan ürünün valeo nun normal farının olduğunu söylediler. Bir ay içerisinde mercekli farlarında geleceğini ve fiyatınında 130 lira civarında olacağını söylediler. Malzeme geldiğinde haber vereceklermiş. Ben bu ilgiden dolayı beklemeye değeceğini düşünüyorum. Sonuçta adamlar üşenmediler araştırdılar ve beni de aradılar ve parça olarak fiyat iyi görünüyordu.Bekleyip göreceğiz.

Ahmet Altınçubuk

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçasepeti.com adresi ile cumartesi günü görüştüm. Adamlar bir hata olduğunu söylüyorlar. Mercekli farın valeo tarafından üretilmediğini ve sayfaya koydukları fotoğrafın yanlış olduğunu ve o fiyat olan ürünün valeo nun normal farının olduğunu söylediler. Bir ay içerisinde mercekli farlarında geleceğini ve fiyatınında 130 lira civarında olacağını söylediler. Malzeme geldiğinde haber vereceklermiş. Ben bu ilgiden dolayı beklemeye değeceğini düşünüyorum. Sonuçta adamlar üşenmediler araştırdılar ve beni de aradılar ve parça olarak fiyat iyi görünüyordu.Bekleyip göreceğiz.

Ahmet Altınçubuk

depo gelir ahmet 130 a bekleyelim bakalım.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani beklemekte fayda var. Birde sen xenon aldın şimdi angel da alamzsın onların xenonları bildiğimkadarıyla H7 değil. Ama yanlış biliyorda olabilirim.
Bekleyelim biraz daha...

Ahmet Altınçubuk

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani beklemekte fayda var. Birde sen xenon aldın şimdi angel da alamzsın onların xenonları bildiğimkadarıyla H7 değil. Ama yanlış biliyorda olabilirim.
Bekleyelim biraz daha...

Ahmet Altınçubuk

angellar h7 olması lazım ama angel son tercihim olacak sanırım.