Corsa C Mercekli Far arayan İstanbullulardan Rica

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biz yükselle beraber daha önce parcatreninden DEPO marka Corsa C Mercekli Farı çiftini 425/5 taksite sipariş ettik. farlar 2 gün içerisinde elimizde ulaştı. ancak kutudan sinyal duyları çıkmadı parcatrenini aradık kutudan çıkmadığını söyleyip temin edemeyiz dediler. Orjinallerin sinyal duylarının tırnakları uymadığı için farları iade ettik. Bu arada orjinal far motorlarıda uymadı.

Daha sonra araştırmaya devam ettik otoparcasepeti.com adlı sitede depo mercekli farı çiftini 260 TL ye bulduk hemde 12 ye kadar taksitli olarak. aradık görüştük ellerinde olduğunu söylediler. sinyal duyuda var dediler tam sipariş edelim derken Aradan 1 gün geçti ve Çift fiyatını 390 a çıkardılar ve markayı VALEO olarak değiştirdiler.

aradım görüştüm depo mercekli far stoğu olmadığını Valeo olduğu için değiştirdiklerini söylediler.

Yetkili serviste orjinal mercekli far çift fiyatı aldık 1450 TL.. Otoparcasepetinin valeo için fiyatı çok güzel ancak bu yaptıkları değişiklikten sonra Otoparcasepeti.com a güvenemiyoruz sipariş vericez ama orjinal valeo olmadığını düşündüğümüz için tereddüt ediyoruz.

sitede mercekli far arayan arkadaşlar vardı İstanbulda olan arkadaşlarımızdan ricamız gidip farları yerinde görmeleri valeo olup olmadığına ve sinyal duylarının olup olmadığına bakmaları.

İlgili parçanın linki:
http://www.otoparcasepeti.com/pinfo.asp?pid=1113

otoparcasepetinin adresi:
Valide Camii Sok.No : 37 / B
Aksaray / İstanbul

mercekli far arayan arkadaşlar varsa gidip farlara bakabilirler eğer güvenilirse bizde 3 çift sipariş etmeyi düşünüyoruz.

Son düzenleme:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin, İstanbul'lu üyelerin yardım edeceğini düşünüyorum..

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mercekli far almıcam ama yolum düşerse gidip bakabilirim aksarayda...
ne kadar anlarım kalitesinden onuda bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışırım size..;)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mercekli far almıcam ama yolum düşerse gidip bakabilirim aksarayda...
ne kadar anlarım kalitesinden onuda bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışırım size..;)

üzerinde marka yazar zaten valeo olarak. Ve eğer yolun düşerde giderse özellikle farın arka kısmının fotoğrafını çekip yollarsan sevinirim.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinaldeki sis farları bunlar değil sanki.. bunlar kare takılıyorsa hiç güzel olmaz yuvarlak olanlardan taktırmak lazım orjinaller gibi..

bu 2001-2003 arası corsalar için 2003-2006 olanı ayrı oda vardır orda.