corsa c kule gergisi

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ürün el yapımı olduğu için aracın kalıbı alınması gerekmektedir. eğer astra g antalyada bir tanıdıkta bulabilirsem hemen kalıp çıkarabiliriz. bir arkadaşımızda corsa d için istedi ama hala birkaç saatliğine bir corsa d arayışındayız. cumartesi günü arkadaşımın opel servisine gidicem orsa astra g ve corsa d bulmayı ümid ediyorum ( müşteri aracı). eğer öyle olursa kalıbını alıcam. fiyat için ise size mesaj gönderiyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abs beynıne göre degısıklık yapılması lazım ustunde gecerse oturmama ıhtımalı var baya meşakatlı iş dostum kolay gelsın pm attım haberlesıcez ınsallah

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
benim arabamdada sorun oldu. sanırım dreksiyon yada fren merkez hortumları çok yukarda olduğu için baya uğraştık ama sorunu sağlıklı bir şekide çözdük. sizin aracınızdada sorunun üstesinden gelebileceğimize inanıyorum. bu el işçiliğini yapan Aytuğ usta uzun senelerdir arkadaşım. inanın yapamıyacağı hiçbirşey yok diyebilirim. ben hiçbir şekilde ticari kar amaçlı bir yardımda bulunmuyorum. direk kendi verdiği fiyatlardır. sadece senelerdir bu kule gergisi sorununu çektiğim için ve benim gibi forumdaşlarımında çektiğine inandığım için yardım anlamında uğraşıyorum. birazda zevk tabi :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
naber la pis opelci...bak şu allahın işine ki şeytanı nerede karşıma çıkardı :)

naber kardeşim ne var ne yok :)

sen neredesin ya.. dün yine uzun zamandır görüşmediğim biri sahibinden.com da ilandan ulaştı, bugün de buradan sen :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hayırdır caner istanbul tayfası olarak toplanıyormuyuz yoksa? :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yürüyerek zor olur. ben iş çıkışı canerle gelip alırız seni :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
niye şaşırdın? sen yürüyerek geliyosunda biz iş çıkşı gelip alamazmıyız yani? :D:D