corsa c kararan ayna

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımdakı fılmler söküldükten sonra arkadaki araçların ışıkları rahatsız eder oldu...ben bu düşünceyle kararan ayna takmayı düşünüyorum...aynayı satın aldım elime ulaşınca montajını yapıcam fotolarını ceker koyarım arkadaslar..astra g vectra b ye takan var...benım aracıma uyacagını düşündüm...bakalım nasıl olacak...sadece geri vites ile ilgili bi baglantı varmıs o benı korkutuyor...nasıl yapacagım bilmiyorum .....

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖĞRETEYİM :)) geri vites +'sını röle'nin + ucuna vereceksin. rölenin - ucuna şase vereceksin. rölenin çalışınca(çekince) birleşen ucuna - verceksin. o eksiyi de aynanın geri vites tetiklemesine bağlayacaksın. yani sen geri vitese takınca aynaya şase gidecek. aynaya geri vitese takınca gelen +12 giderse çalışmaz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bence gereksız baglamana bıle gerek yok herzaman arkama bakarım gerıye gıderken gece gunduz mesela önce gelsın uysun yerıne yeter guzel özellık far ayarsız arbalar daha rahatsız etmıyor uzunları caksabıle arkandan:D

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah becerırım...geri giderken hiç arkaya dönmem yan aynalardan giderım...gerı gerı durma noktasına geldıgımde ise iç aynaya bakarım...o lambasının ayarsızlıgından haberdar olmayan arkasından acılan uzundan da haberdar olmaz zaten...hele hele merceksız xenonlar ölüm...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
allaha şükür mercekli xenonumuz var hasan kardeş

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kararan ayna güzel fikir, kaça satın aldın aslında bende düşünebilirim

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hep bana mı denk geliyor bilmem ama halojen olsun xenon olsun far ayarı olmayan çok araç var hele iş çıkış zaten gözler yorgun birde dikiz aynasında gözleri yakan bir ışık hiç hoş olmuyor.bence yerinde bir karar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evet mahmut abıye katılıyorum +10 suruş zevkı verıyor