(( corsa c kapi fitilleri ))

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,
uzun süredir kafamı kurcalayan bişey var, sizede sorayım,
bizim corsa c lerin (2004) kapıları kapalıyken üstten dışardan baktığınız epey bir boşluk aralık var, burayı nasıl kapatabiliriz, yapan eden varmı böle bişey,çoğu arabada hem kapıda fitil var hemde kasada fitil var kapı kapanınca çok iyi öpüşüyolar, sıkı sıkı kapanıyo kapı, ne ses geliyo içeri ne hava, bizde kasa kısmına böyle bi fitil uyduramazmıyız acaba, bence olmayacak bişey değil mantıken ama doğru ustayı bulmamız lazım işte...
fikirlerinizi bekliyorum bu konuda...
tşkkkk...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu otomobil firmalarinin kücük arabalarda corsa astra gibi modellerde biraz cimriliklerini gösteriyor... diger araclar cift fitilli oluyor ve yol sesini iceri sokmuyor veya azaltiyor...bu modellerde ise tasaruf yapiyorlar,bakin insigna ya farki görürüsünüz, VW de ayni cimrilesdiler nedense ...

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öle valla, dün arkadaşın polosunu inceledim
kapı kapatınca öyle güzel otoruyoki tok bi ses çıkıyo, bizikini hafif itsek bile kapı içeri girecekmişcesine çarpıyo, kapalıyken dışardan bakıyorum kapı aralığından nerdeyse içerisi görünecek, nasıl bi tasarım bu anlamadım valla, koskoca opele yakışıyo sanki

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu serumu nasıl yaparım tarif edermisin, kolay bi yolu olmalı, fitilin heryanı kapalı birde nerden girecaz içine , nasıl yapacaz?

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fitillerin ortası boştur, hortum gibi düşün fitilleri serumu da o boşluğa yerleştiriyorsun ki kapı hızla çarpmasın daha tok bir sesle kapanabilsin.o boşluğa ise dikkatle bakarsan her 15 cm de bir delik var fitillerde.kaval gibi düşün ortası boş ama deliklerden hava çıkabiliyor.işte o deliklerden sabun yardımıyla ince serum hortumunu fitillerin içerisine yerleştirebilirsiniz.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki komple fitilin heryerine geçirebilirmiyim böle, zor gibi geldi ama deneyecam hemen
önce serum lastiklerini alayım :)

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapının kasa tarafına fitil takmak istiyorum esas ben aslında, buraya uygun bişey nasıl bulabilirim, resmen arada boşluk var yaa, kapı kapalıyken dışardan bakınca kabak gibi görünüyo

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serum işi olmaz sen kapıda fitil olmayan yere demişsin serum eskiyen fitillerin içinde iyi sonuç verir ancak yeni fitili kesip aradan serum takmak pek mantıklı değil bu düşündüğünü bende düşündüm ancak zor gibi en iyisi böyle binmek yada aracı satıp başka araç almak ancak tüm araçlarda + yönler olduğu gibi - yönlerde vardır bunlarda corsanını olumsuz yönleri napalım gülü seven fitiline katlanır
iyi bayramlar keyifli formlar:D

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynenöle valla doru sölüyosun,
tamam arabamız güzel ekonomik az yakıyor çok kaçıyor,
ama üç dört tane kronik sorunu var başımızın belası işte, arabadanda soğutuyo insanı valla, ben artık yavaş yavaş satmayı düşünmeye başladım, ama yerine ne alacam onuda bilmiyorum, hayırlısı artık