corsa c için vectra a gt jantı

corsa c ye vectra a gt jantı yakışırmı?

• yakışır

Oy: 14 41.2%
  • yakışmaz

Oy: 20 58.8%
  • bu jant daha güzel olur.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    34

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bu arada ben biseyi merak ettim. bu jantlarin benim arabama 1 beden buyuk gelecegini yazmissin ama nedenini söylememissin. nedir seni böyle dusunduren. söylede banada fikir olur. sonucta burasi fikir paylasim forumu

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm iyiymis. hayirli olsun allah kaza bela vermesin.

Eyvallah hocam Allah razı olsun , senin araçta avatarındaki sanırım , gümüş gri corsaları ayrı bir severim çok tatlı duruyor namussuz , bu arada ben özellikle mavi sipariş ettirmedim bayinin elinde benzinli olarak 1 tek bu corsa kalmıştı bende mejburen bunu aldım çünkü arabasız kalamazdım eski aracımı satmıştım yoksa mavi değil kırmızı alırdım ama mavide fena değil :)

Öyle yazmamın nedeni vectra jantları bence kaba kaçar corsaya diye düşündüm ... hepsi bu

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
heh simdi oldu. keske en basindan boyle yazsaydin. 1 numara buyuk filan deyince sanki laf sokar gibi durmus. :) isin gercegi bende biraz ters anladim. benim eski corsam kirmiziydi. iyiki kirmizi almamissin. kirmizinin rengi cabuk soluyor opelde.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
jantlarım takılmış. bugün fotoğrafları ulaştı elime. şimdi pompa beynini bekliyorum inşallah yarına bitecek.
picture.php

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski jantlarından çok çok daha güzel durmuş. güle güle kullan. bu arada iyi bir rotçu var mı tanıdığın?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay vay vay
mehmet de ters köşede duruyor :)
abi yanlız beklediğimden koyu...kapı çıtalarıyla tampon braketlerini de aynı renk yapalımmı ??
yada ön arka benim tamponları al :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar orjinal renginde olsa daha güzel dururdu belki, ama kapalı mekanda çekildiği için çok koyu çıkmış olabilir birde dışarda aydınlık bi yerde daha güzel görünebilir

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
aynen ismailin dedigi gibi kapali mekanda ve telefonun kotu kamerasinda renk iyice koyu cikmis. yaldizli fume renginde aslinda. yarin aydinlikta fotolarini cekerim.

levent tanidigim cokcok iyi isinin ehli bir rot balansci var. hatta bu resimdeki yer. dilersen gotururum birgun seni Levent

caner simdiki olay nedir biliyormusun? kapi alti malspiyelleri. :D

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar yakışmış ta renk koyu olmuş, griye boyansa ya da jantların etrafına açık gri ince şerit olsa renk olarak lastikten ayrılırdı.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ismailin dedigi gibi kapali mekanda ve telefonun kotu kamerasinda renk iyice koyu cikmis. yaldizli fume renginde aslinda. yarin aydinlikta fotolarini cekerim.

levent tanidigim cokcok iyi isinin ehli bir rot balansci var. hatta bu resimdeki yer. dilersen gotururum birgun seni Levent

caner simdiki olay nedir biliyormusun? kapi alti malspiyelleri. :D

ben diyecektim ama masraf yapmana göynüm razı gelmediği için demek istemedim...